SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

shoot miska i fightera

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6118

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe człowiek odemnie z klubu trenuje 7 lat prawie waży + 70 kg troche. Szedł do domu i go 5 typów zaczepiło niechciał sie lać ale sporwokowali go ( tak jak to mówisz koksy ) szybko chłopcy na ziemie poupadali , wszystko zależy bo jak sie jest dobrym to koksa można zdjąć szybko. Ale jak podejcie 10 koksów to nikt nic nie zdziała nawet ten co waży + 90
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830
Podchodzę niezwykle ostrożnie do takich opowieści, Strażnik. To musiały być straszne leszczyki, NIE KOKSY.

Koks = kark = gość na sterydach = dopakowany koleś, nie sądzę by ktokolwiek dał radę pięciu tego typu konkretnym kolesiom. Chyba musimy ustalić słownictwo. Nawet 2 starcza. Łatwo to sprawdzić - wez 2 kolegow i rzuccie się na niego - a on niech się broni jak chce i potrafi. Na 95% zanim się spostrzeże będzie

a) Butowany na ziemi
b) Złapany w stójce
c) Sklepany w stójce.

Wiem bo nieraz robiłem takie cwiczenia.

Zmieniony przez - _Knife_ w dniu 2004-07-01 13:37:28

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wątpie ale nie każdy koks musi sie umieć bić bo tacy ludzie to mają siano zamiast mózgu myśli sobie " jestem duży to mi wszystko wolno i wszystkim podołam " bardzo sie mylą. Znam typ 47,5 w łapie waga 100 kg 180 cm wzrostu i po liściu by upadł na ziemie. NIE KAŻDY KOKS jest wymiataczem.

A co do tego 5 na 1 niewiem nie widziałem tego znam to z opowieści kolegów z klubu. Ale fakt faktem Gości jest Za***isty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830
Hmm NIE MUSI być wymiataczem, każdy jeden (oczywiście - większość nie jest). Przy takiej przewadze ilościowej nawet "tacy sobie" (wagowo i jeśli chodzi o umiejętności) kolesie to ogromne zagrożenie!!! I nie sądzę by pokonał pięciu. Chyba że ich było 2-3, nie 5 i byli nawaleni, a do tego ciency - no to OK (albo potem wypadły im kredki z tornistrów ).

Czyli całkiem inna sytuacja - a poza tym się wszystko zgadza

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na oczy nie widziałem to nie powiem , ale wiem tylko , że teraz nie przejdziesz spokojnie wieczorem przez misto bo zaraz ktos zaczepi. Trzeba ćwiczyć i tyle

Łap Soga za fajna gadke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
_Knife_ Moderator
Ekspert
Szacuny 204 Napisanych postów 11365 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 86830
"na oczy nie widziałem to nie powiem"

A szkoda, że wcześniej już dawałem SOGa Bardzo dobre podejście!

" teraz nie przejdziesz spokojnie wieczorem przez misto bo zaraz ktos zaczepi"

Hmm różnie, różnie. Wiele razy wracałem o różnych godzinach (mniej więcej od 23:00 - 4:00) - ostatnio na piechotę przeszedłem spory kawałek drogi. Zero zaczepek - ale to bywa bardzo różnie - zgoda. Raz idę z dziewczyną - a burek coś tam bełkotał do mnie - hehe - a właśnie w biały dzień (jeszcze rozumiem w nocy). Nawet go nie ruszałem - i za dużo świadków i za dużo problemów potem...

"Trzeba ćwiczyć i tyle"

A jak I nosić dobry sprzęt

Największe mity i kłamstwa dotyczące dopingu: https://***********/d0ping
Największe mity medyczne: https://***********/mitologia1 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
jesli wazysz 70kg ale jest to 70kg miesni +masz talent to uwierzcie mi moze to byc bardzo niebezpieczne znam pare takich osob

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1692 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14199
""Trzeba ćwiczyć i tyle"

A jak I nosić dobry sprzęt "

np. lopate

Co do pytania z tematu to widzialem kiedys pod klubem walke ochroniarza z pijanym typkiem. Ochroniarz na oko 100 kg (taki lekki steryd). Uderzal przeciwnika ale jego ciosy doslownie nie mialy sily. Mimo ogromnej masy koles nie byl w stanie wyrzadzic przeciwnikowi wiekszej krzywdy, bo w tych ciosach nie bylo zadnej szybkosci. Wygladalo to bardziej na pchanie niz uderzanie-zero sily dynamicznej. Dopiero po czwartym strzale pijaczkowi zaczela leciec krew z nosa. Wydaje mi sie, ze trening na mase wyrabia typowa sile statyczna-podnosisz coraz wieksze ciezary, ale powoli. W momencie, kiedy potrzeban jest dynamika, jak przy uderzeniu to spiecie miesni jest zbyt wolne.

Aha no i jeszcze slyszalem relacje ze sparringu (dosyc lekki bokser z dluuugim stazem vs. kolega steryd). Efekt-taki sam jak u Knajfa. Po 10 minutach misiek zdyszany i obity stwierdzil ze juz ma dosyc (bokser nie naruszony).

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 471 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11773
zgodze sie z przedmowca ze podnoszenie wielkich ciezarow na silowni wcale nie jest rowna poteznemu ciosowi w walce.
osobiscie wole waczyc z kims wiekszym ode mnie niz z kurczakiem 75 kg,ktory oczywiscie jest szybszy i zdazy zadac wiecej ciosow niz misiek o wadze 100+
co do sprzetu to tylko w ostatecznosci( krzeslo w klubie kiedy jest przewaga przeciwnikow lub inne przypadki)

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 258 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4567
oj Ziaro Ziaro nie tylko krzesło stolik jest wiekszy ewentualnie mozna w kogos kublem rzucic(bardzo skuteczna bron widzialem na wlasne oczy)kula bilardowa(ogladalo sie filmy z Seagalem) kostka brukowa a i jeden moj zdolny kolega plyta chodnikowa chcial w typa rzucic takze dla chcacego nic trundego pozdro..:)

To Twoja walka - Twoje życie, nigdy na dnie - zawsze na szczycie!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pozdrowienia

Następny temat

Judo niebezpieczne???

WHEY premium