SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie do znawcow na temat dopingu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 876
witam mam pytanie do najwiekszych wyjadaczy ktorzy maja pojecie na temat dopingu , wiedz zaczynam postaram sie ktrotko i na temat , mam za soba 3 cykle cwiczylem kiedys ok 4 lat potem mialem 2 roku przerwy od treningow teraz wznowilem treningi ok 6 miesiecy temu zastanawiam sie znowu nad dopingiem bo juz chyba nie urosne wiekszy , przez te 6 miechow miesien sie odbodowal sila urosla ale zostal smalec wiedz pytam sie czy warto teraz zarzucic sok i ciagnac mase az do lata czy wyzezbic sie teraz bez zadnych specyfikow i ruszyc ostro z masa ale kontrolowac ile sadla mi idzie ale napewno bede mog sobie pozwolic na wieksza nadwyzke cal co prawdopodobnie wyjdzie w wiekszych postepach
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 876
bardzo kontroluje to co jem , nie zdaza mi sie zjesc kromki chleba czy masla czy mleka czegokolwiek , kasza gryczana jenczmienna , tunczyk , macrera , piersi , twarog to wszystko co jem , zamiezam na wycince zrobic diete manipulujaca weglowodanami ma ona na celu spalenie tkaniki i utrzymanie jak najwiekszej masy miesniowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Twoim priorytetem powinien być czysty mięsień,po co Ci tłuszcz i woda...

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21799 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Po przerwie bez saa.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
dobrze kombinujesz
spal smalec i rob ostro miesien
bo jak jestes zalany to mozesz jedynie przyrost kupy mierzyc hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 876
zastanawialem sie i tez mi sie wydaje ze tak bedzie lepiej , a czy dobrym posunieciem bedzie jak zrobie wycinke nap. na epi miesien nie poleci w dol ale tez zastanawiam sie czy nie zostawic jakis mocniejszych dopalaczy (ph czy ssa) na robienie masy bo jestem off juz z 4 lata wiedz chcial bym ten pierwszy cykl od tylu lat wykozystac na robienie misnia a nie utrzymania miesnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Lepiej bedzie jak rozkrecisz się bez saa.

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 876
wogule mialem juz nie wracac do ssa ale przyrostow nie mam juz zadnych mimo iz szamie teraz bardzo dobre suplementy to wszystko idzie w las nie wiem czy trafily mi sie jakies lewe bo ktos mi juz mowil ze z amerykanskich stron mozna dostac wala (?? ) czy to wina pracy bo myslalem ze postepy beda male ale systematyczne a tutaj juz nic nawet grama na sile nie poszlo nie mowiadz o obwodach wiedz chce zabrac sie za ssa ale z glowa najpier sprobuje cos z ph potem superka prop winstrol i zobaczymy , ALE MOWICIE ZE WYCINKE ZROBIC BEZ ZADNYCH PH NIE POWINNO MI POLECIEC DUZO MISA BO ODBODOWALEM WSZYSTKO NA ZARCIU I NAWET JAK POCHLAM , TO NIE WIDZE ZEBY BYLY JAKIES SPATKI , WIEDZ MISIEN TRALSZY JAK KIEDYS PO SSA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 876
https://www.sfd.pl/dojde_do_48cm__powrot_do_formy-t436634-s5.html tu jest link do moich fotek widac ze sadla jest sporo ale w zeczywistosci troche wyglada to lepiej w koszulce nie jest zle mam waska talie i nie wyglada to zle wszyscy mi mowia zebym jechal z maska bo zima jest ale mi nie dobrze z tym zawsze priorytetem byla sucha masa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 876
wypowie sie jeszcze ktos , myslalem zeby wzocic epi na wycinke napewno nie polecialo by miesa a nawet by sie poprawilo co nieco bo chcial bym zrobic ladna forme na lato i w sumie trzeba sie juz spieszyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 172 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5534
Mozliwosci jest wiele: albo robisz redukcje na suplementach, a potem wchodzisz na bombe i dorzucasz aeroby. Albo teraz wchodzisz na bombe i robisz jakosciowa mase i schodzisz na propie obcinajac wegle i dorzucajac aeroby i spalacze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
po cyklu redukowac sie to lipa na maxa
lepiej przed cyklem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

omnadren+winstrol

Następny temat

metka

WHEY premium