SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prop i badania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 509
witam przeszukałem internety odpowiedzi nie znalazłem ...
otóż: wszedłem teraz na kolejny cykl z Propem 1ml e2d ( jutro idzie 2 strzał ) ... jednak obawiam się , że towar może być lewy
moje pytanie brzmi
po jakim czasie zrobić sobie badania teścia
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Są i wyjątki od reguły, jednak większość ma takie odczucia jak wjeżdża test. No ja może królem patelni nie jestem jak Salvatore ale jakość życia się zmienia diametralnie, oczywiście na plus i większość ludzi z otoczenia od razu zauważa zmiany w człowieku.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
a po tyogdniu sobie zrob. wbij wieczorem, a rano do labu
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Testa się czuje czy go bijesz. 2-3tyg
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
krzykacz
Testa się czuje czy go bijesz.


ja tam nie czuje a norma przekroczona x12

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
No jak możesz nie czuć ???

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
no nie czuje. oprocz leoszej regeneracji i latwiejszego nabierania miesnia to czuje sie jak przed pierwszym strzalem, dlatego jak ktos pisze ze czuje moc od testa to mi przykro bo tez bym chcial

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
I to właśnie zalicza się do szeroko rozumianego pojęcia 'czucie testa'. Jak dalej nie dociera, to przestań brać i napisz jak wtedy się czujesz. Proste.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Człowieku ja na 1g tescia to jestem w sypialni kupidynem miłości
Na siłowni bestią.
W kuchni mistrzem patelni.
A na ulicy squrwielem
Tego sie nie da nie odzcuc.
Jak masz prolke, progesteron i estro w normie przy gramie tescia tygodniowo to jestes młody Bóg.
No i tak jak Krzyku pisze odstaw i daj znac po 2 tygodniach czy sa jakies zmiany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
mialem jedna nieudana probe odbloku i przez miesiac chodzilem z testem ponizej normy dowiadujac sie dopiero odbierajac wynik, a bylem przekonany, ze wszystko zaskoczylo, bo czulem sie, jak mlody Bog, nie czulem roznicy. ale nie wazne, nie musimy ciagnac tego tematu no i nie bylem na gramie tygodniowo, a na skromnych 400mg, e2 i prolka norma, progesteronu nie badam.
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 1170 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20678
czellista
mialem jedna nieudana probe odbloku i przez miesiac chodzilem z testem ponizej normy dowiadujac sie dopiero odbierajac wynik, a bylem przekonany, ze wszystko zaskoczylo, bo czulem sie, jak mlody Bog, nie czulem roznicy. ale nie wazne, nie musimy ciagnac tego tematu no i nie bylem na gramie tygodniowo, a na skromnych 400mg, e2 i prolka norma, progesteronu nie badam.



Mam podobnie czy na cyklu czy nie różnicy Nie widze, a hormony w normie,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok po propie

Następny temat

Witaminy probiotyki osłony

WHEY premium