SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem kaloryczny /sogi/ ; )

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 970

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
Zakladalem taki temat w dopingu ale nie cieszy sie on popularnoscia, wiec moze tu sie jakies wpisy pojawia ; )

Ej dobra ;)

kumpel wskakuje na cykl i mielismy maly problem..

Jak Wy liczycie kaloryke i btw ? u ns wystapil maly problem..

Ja mu doradzilem rozklad btw /3/6-7 /zaleznie od zalewania/ 1.4g/

a on stwierdzil ze nialko utrzyma na poziomie 2-2m5gr /kg m c bo w zywieniu stosuje wanza zasade - na gram bialka potrzeba 27kcal z ww i tluszczy..

gdyby sie tego trzymac to pomyslcie ile kcal z ww i tluszczy trzeba by dostarczyc do przyswojenia 300gr bialka?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
jak ja bym miał na bombe wchodzic to bałko na pewno nie mniej niz 3g\kg.

a wegli tyle zeby masa dobrze szła ale bez zalewania tak jak pisałes.

To tylko (skromne) moje zdanie

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
I co to ma niby byc?

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
ale widzisz mi chodzi o to ze ktos kiedys powidzial ze dla 1gr bialka tzreba 27kcal.. wiesz ile to bedzie kalori przy np 250gr bialka ? zeby to rozplanowac tzreba by miec zoladek ze stali..

bo wg "zelaznej zasady" jak dostarcze mniej to czesc bialka sie nie przyswoi.. hm ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Dlatego w posilkach wysokobialkowych konieczne jest dostarczenie odpowiedniej ilosci WW i T. Wiadome jest ze w przypadku posilku potreningowego nie ma mowy o facie, wiec na 1g bialka przyjmuje sie ok. 2-2,5g WW, aby bylo ok. Co do rozkladu to w zaleznosci od budowy ciala. Tak czy owak 3g/kg bialka to za duzo, tak wiec poziom na ok 2-2,5g to max. Zeby przyswoic 250g bialka faktycznie trzeba masy kalorii, no ale zeby tyle bialka jesc waga musi byc ponad 100kg, wtedy poziom T i WW rowniez jest bardzo wysoki.

Tak czy owak, w zaleznosci od budowy ciala, ww 4-6g/kg 7g w skrajnych przypadkach. T reszta kcal.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
ja tak sobnie liczylem..

wiekszosc ludzi na koksie lyka 3gr/kg powiedzmy 300gr bialka to daje nam 8100 kcal z ww i tl..

przy rozbiciu typowego czleka masz
3gr bialka/ 300gr bialka
ww 6gr - 600gr ww 2400 kcal
tluszczy wychodzi dosc duzo..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
hm ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
No ale to zalezne przede wszystkim od wagi. Jelsi liczyc na chłopa co ma 100kg, biorac pod uwage iz jest ekto, albo niezbyt zalezy mu na facie, to 5-6g na kg masy ciala+2,5-3g/kg bialka+tłuszcze, ktore w tm wypadku mozna nieco podniesc by zwiekszyc kalorycznosc. Bedzie ok.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta dla laików

Następny temat

Dieta Atkinsa. Co jesc?

WHEY premium