SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

powatpiewam w uczciwosc jednego ze sprzedawcow supli w necie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4541

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38
pytanie do orientujacych sie w tym temacie,kupilem takie suple....xtreme pro whey-sni,no x-plode-bsn,growth factor-nutrabolics
na xtreme pro whey nie ma daty gwarancj,nie otwierlem jeszcze wiec nie wiem jak wyglada w srodku.....no-x-plode po zdjeci wieczka mial odklejony blister zabezpieczajacy.....growth factor nie otwieralem ale po scisnieci opakowania wysypuje sie proszek-chyba tak nie powinno byc.....poza tym mam jeszcze bialko isobolic z ktorego po potarciu mokra scierka zchodzi data gwarancji

moze sie wypowie ktos na ten temat
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38
troche checi tylko wystarczy zeby firma przerobila wlasne opakowania na opakowania zakrecane a zupelnie inaczej by to wygladalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
ahahah .... u kogo Ty kupujesz , zycie to nie bajka ja bym u niego wiecej nie kupil... nie sadze ze Ci poczta zrobila taki wybryk ;x

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38
kupowalem te "suple"menty "us"przedawcy na jednej stronie.Nie gadaj bzdur bo niby w jaki sposob miala by to zrobic poczta,a troche mnie wkorw...a stan tych supli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26506
ironia .... czytaj ze zrozumieniem hEHE-HE .... nie kupuj tam wiecej albo zloz reklamacje ;]

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1438 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41636
sklepik u cybera TAK?? :P buhe ********

Świnie do koryta ...

CBR 600 F4i

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
z tego co mi wiadomo cyber jest sponsorem forum wiec nie musisz ukrywac u kogo kupiles , nie bede ci tez mowil ze trzeba bylo kupic u kogos sprawdzonego (czarny, szoho, goral, son, itd) bo to juz wiesz , powiem ci tylko zebys zglosil ten problem do sprzedawcy, byc moze da sie go rozwiazac.

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38
wiesz ja nie chce otwarcie kogos oczerniac bo nie znam dobrze tych marek i nie wiem w jaki sposob pakuja te suple a to ze sie wysypuje proszek jest co najmniej podejzane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 872 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33000
dobrze, ze piszesz o czyms takim, pozatym zaraz powinien wypowiedziec sie cyber, niech ktos wysle mu powiadomke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 382 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8087
Te preparaty zapewnie zanim dotarły do Polski , przeszły długą droge? prawdopodobnie transportem morskim? W czasie transportu przypuszczam że były
poniewierane.Nie masz co się obawiac o ich zawartośc.U cybera sporo rzeczy kupowałem i moge ci powiedziec że wszystko na 100% jest oryginalne.Spokojnie możesz je jeśc i byc pewny że to co masz jest tym co jest na etykiecie opakowania.

Doctor Y

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38
droga morska to znaczy ze ida zapewne w kontenerach wiec nie ma jak ich poniewierac,musza byc dobrze zabespieczone.osobiscie pierwszy raz sie spotykam z takim czyms,przeciez jak nabierze taki suplement troche wilgoci przez to ze ma dostep powietrze jest automatycznie bezwartosciowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3839 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21079
Askorbin - jezeli wysuwasz jakis zarzut na forum publicznym to przedstaw sie z Imienia i Nazwiska, chetnie zweryfikuję Cie jako mojego klienta.

Odzywki SNI, Nutrabolics, oraz BSN przychodzą do Polski nadane bezposrednio od producentów.

W celu autoryzacji autentycznosci pochodzenia produktow mozesz napisac zapytanie bezposrednio do ich producentow.

Zapytaj czy jako producenci potwierdzają autentycznosc oferowanych produktow przez Cybera z Las Vegas ?

Możesz skladać zapytanie tutaj:

SNI: [email protected] lub [email protected]

Nutrabolics: [email protected]

BSN: [email protected]

Co do ewentualnej reklamacji produktow - zawsze mozesz zlozyc reklamacje u mnie, po uprzednim skontaktowaniu sie ze mna droga mailowa cyber@********

Jako sponsor rowniez i tego forum chcialbym poinformowac ze:

Wszystkie produkty oferowane przez ******** sa oferowane w systemie sprzedazy bezposredniej pomijajac zbednych posrednikow - stad tak niskie oraz korzystne ceny dla Was.

Droga produktow z ******** wyglada nastepujaco: Producent -> Cyber -> Wy

Droga produktow u innych sprzedawcow zanim dotra do Was jako klienta otatecznego - wyglada zazwyczej tak:

Producent -> Importer -> Hurtownia -> Sklep -> Wy (i kazdy po drodze chce zarobic - stad takie wysokie ceny)

Juz w nadchodzącym tygodniu będziecie mogli zakupic produkt Xpand we wszyskich jego formach i smakach w cenie 139 zl za opakowanie - zapraszam do ********

Komukolwiek nie odpowiada robienie zakupow u mnie w uple.us - zapraszam do sklepow konkurencyjnych gdzie bedziecie mieli przywilej zaplacic drozej :)

Dziękuję za Uwagę
Cyber
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zasadnicze pytanie!!czy to prawda...

Następny temat

Need Help ;)

WHEY premium