SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

poprawa szybkosci biegu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 750

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4880
witam,

przygotowuję się do testów do policji, i zastanawiam sie jak poprawić szybkość.

W grę wchodzi głównie bieżnia, możecie polecić jakąs metodę treningu poprawiającą szybkość a przy okazji wytrzymałość (chociaż w takim teście wytrzymałość schodzi na dalszy plan- zbyt krótka próba)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 278 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3280
Czas na pokananie trasy jest 1.40 więc jest to banalny czas, wiem bo sam jestem na służbie :) Musiałbyś się nieźle namęczyć żeby nie zdać :P Spróbuj treningi interwałowe...powinien przynieść Ci największe efekty :)

"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą."

"Żyj godnie-to największa zemsta !"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4880
wiem ze nie jest, i nie boję sie nie zmiescic w czasie, chce poprostu wykrecic jak najlepszy czas a nie tylko zeby sie zmiescic w 1;40 :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 278 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3280
No to próbuj interwały....popracuj z stawem skokowym...masz skok przez płotki i skok przez skrzynie a na tym baaaaardzo wiele osób traci czas :)

"Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą."

"Żyj godnie-to największa zemsta !"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Będzie miech przerwy - zabieg - mniejsze spadki

Następny temat

split-prosze o szybka odpowiedz

WHEY premium