SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odpowiednik Hepragenu w aptekach bez recepty?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21087

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 66 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1632
wiadomo, że hepargen jest lepszy od tych sylimaloiri czy esellivów

niby NAC działa na takiej samej zasadzie co hepargen
i czy ja jestem jakiś pomylony czy ACC MAC z apteki na odkrztuszanie to jest właśnie NAC?

ACC=NAC?

w takim razie ile tego by wypadałoby brać do orali?
jakie przełożenie NAC'u na hepargen?


nie wiem, może jednak internetowy nac w suplach wyjdzie taniej, ale mimo wszystko zaskoczyła mnie ta informacja o acc

chyba w takim razie dołożę sobie po 2-3 tableteczki do essentiale :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Witam


Czym jest heparagen?


Heparagen jest preparatem który stosujemy w przypadku chorób wątrob. Jego substancją czynną jest tymonacyk, który w wątrobie metabolizowany jest do cysteiny.
Ta tworzy połączenia tiolowe z innymi cząstkami, uczestniczy w utlenianiu i redukcji a także w procesach detoksykacji. Dzieki temu ma ona działanie ochronne na tzw. miąższ wątroby przed działaniem szkodliwych substancji.


Preparat jest wskazany jako lek pomocniczy w ostrych i przewlekłych chorobach wątroby o różnej etiologii oraz w toksycznym uszkodzeniu wątroby spowodowanym alkoholem, lekami lub substancjami chemicznymi. Stąd jest czesto stosowany przez osoby wspomagające się sterydami anabolicznymi, głównie oralnymi, czyli tymi, które przyjmujemy doustnie i mają silny wpływ na wątrobę.


Pozdrawiam










Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2018-01-20 22:37:04

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 338 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1148
kup heparegen nie kokbinuj
heheheh teraz ci przewine moj sposob na leki na recepte jak je zdobywam bez recepty
sposob sprawdzony wiec sie nie wyslicac ze glupoty pisze bo ja tak robie juz dlugo i jest gitara ide do apteki mowie pani magister ze musze brac taki i taki lek a wlasnie mi sie skoniczyl a nie moge przerwac i czy moge dostac ten lek recepte doniose np za 3 dni zawsze wciskam im taki kit ze lecze sie prywagtnie i za recepte tez place a teraz cinko z kasa dopiero wyplate bed emial za za 3-4 dni to wtdy don iose recepte i zawsz emam heparegen nja cykl bez problemu heheherh
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 338 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1148
a i jeszcze jedno czesto licza 5 zl takie zabezpieczenie zebys przyniols recepte
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heparagen spokojnie bez recki wyrwiesz, na wiosce u mnie nie da rady ale wystarczy do miasta podjechac i nie ma zadnego problemu. 12zl placilem ostatnio
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 343 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2224
jw, ile razy kupowałem heparegen to nigdy recki nie zawołali a raz mnie prosili nawet o recke na zincas forte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 338 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1148
ejjjjjjj wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr a umnie jest na recepte i musze sie produkowac wrrr szkoda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 338 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1148
za heparegen 12 zl za ile tabletek za 100 100 tabs kosztuje powyzej 20zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
12 zl za 30 tab
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kiedy wrzuci t-bol

Następny temat

Cykl a ESPERAL

WHEY premium