SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Diuretyki bez recepty

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14565

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
Siema.

Sa jakies diuretyki bez recepty ? albo ewentulanie cos innego bez recepty na zbicie cisnienia po saa. od poniedzialku jestem on i to jest moj problem nr 1

albo podpowiedzzcie cos na zbicie cisnienia z lekow naprawde je obnizajacych. zadnych czosnkow i omega 3.. pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czemu żadnych czosnkow i omega3??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
bo maja takie dzialanie na cisnienie jak jak tribulus na testa
1

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 261 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45100
Ogólnie wiadomo ze diuretyki to nie zabawa...ale mi na ostatnim cyklu z prolo+meta tylko one przynosily najlepsze wyniki w zbijaniu ciśnienia.
Prestarium nie dawało rady. Cisnienie spadlo z ok 160/90 na 130/60.

Jesli sie postarsasz to bez problemu kupisz bez recepty. Wystarczy dobry bajer. Ja podjadałem Tialorid. Cena ok 7zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
myśle że potrzebujesz standardowych leków na ciśnienie.A czosnek to jest dobry jak niechcesz sie z panną całować .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1458 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15087
niekiedy bajer nie wystarczy, a tego bez recepty nie daja, jak mi skacze zawsze to ide do lekarza po bisocard:PP

On ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2398 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43471
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
no niestety widocznie nie mam dobrego bajeru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 261 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45100
Ja zawsze mowie ze to dla brata ktory wyjechal do UK. Nie zna na tyle jezyka aby pojsc do lekarza, a na nadcisnienie leczy sie juz od lat tym lekiem a na chwile obecna mu sie skończyl...i nie moge go zostawic w tej sytuacji. Do tego troche skruchy i zawsze mowie ze moge podac dane chorego. Nikt nie odmowił =D Mowie ci zawsze dziala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 61
najsilniejszy naturalny diuretyk bez recepty to wyciag z uva ursi w alkocholu w plynie , 1 lyzka odwadnia w ciagu kilkunastuu minut po spozyciu ok 5 kg wody podskórnej, oszczedzajac potas komórkowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12195
Czosnek i takiem tam bajery nie zbijaj znacznie cisnienia i nie ma sie co łudzic radze isc do lekarza nie brac lekow na wlasna reke i poprosic o lek na zbicie cisnienia i delikatny diuretyk
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki enan teraz jest pewny?

Następny temat

podruba scanbecha (chyba)

WHEY premium