SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odblok po 10 miesiacach pomoc w rozpisani8u

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2531

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 179 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2379
witam planuje zejsc z bomby poniewaz meczy mnie to juz psychicznie strasznym nerwus sie stalem itd przez ostatnie 10 miechow lecial glownie tesc cypio z deca lub prop z winem chwile sam tesc hcg bite co 8 tyg 5000 ui do deci byly brane IA cabaser exe teraz lecialo cypio 500mg week i deci 250mg week
1.WIEK: 2.WAGA: 25
3.WZROST: 184
4.WYMIARY:
-Biceps: 41.5
-Klata: 116
-Udo: 62
-Talia: 86
5.STAZ NA SILOWNI: 6 lat
6.CEL SUPLEMENTACJI: redukcja
7.DOTYCHCZAS STOSOWANE sterydy od 2 lat co chwile cos z krotkimi przerwami glownie tesc 2x deca pare razy wino z propem a od 10 miesiecy leciala deca z tesciem pozniej wino z propem i teraz znowu deca 250mg week tesc 500mg
8.KWOTA KTÓRA MOGE PRZEZNACZYĆ NA SUPLEMENTY/ODŻYWKI:
9.POZIOM BF% (mniej więcej jeśli naprawdę nie wiesz umieść fotkę) okolo 11
10.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): do chudniecia
11.WYNIKI SILOWE (tutaj możesz się POPISAĆ ile wyciskasz na ławce, ile bierzesz na przysiad a ile na MC)
-Klat14: 135
-Przysiad: 160
-Mc: 175
12. Czy masz dietę? aktualnie 200g wegli 220 bialka 2500 kcal

pomoc !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 179 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2379
no to ja mam podobnie az doszedlem do momentu gdzie rano nie mam ochoty w ogole wstac i cokolwiek robic.... najlepiej siedzialbym zamkniety w pokoju ale w sumie 3dni zjadlem po tabsie exe i lekko sie poprawilo albo moze placebo nie wiem w kazdym razie teraz po 1 co 3 dni i lece na badania za 6 dni

pomoc !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3793 Napisanych postów 18469 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205650
Zejdz z deci i pozostan na tescie miniumum 3 tygodnie.Pozniej HCG 6 x 2500 jm co 3 dni i pozniej sermy clom + nolva przez 30 dni

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3793 Napisanych postów 18469 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205650
Robiles jakies badania hormonow przed cyklem? Wskazane byloby zrobic po cyklu aby miec porownanie.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 179 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2379
badania robilem przed i w trakcie co jakis czas zeby wszystko trzymac w widelkach w zeszlym tyg robilem badania estr prolaktyna progesteron wszystko w normie oprocz estradiolu podnieniony do 83 ale dzialam juz z exe zbije do widelek akurat zajmie mi to pewnie 2-3tyg teraz juz sam tesc bd lecial tak jak mowisz 3 tyg jak unormuje estradiol to wtedy zaczne bic hcg i reszte dobrze mysle?
1

pomoc !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3793 Napisanych postów 18469 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205650
Dokladnie

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 179 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2379
Witam panowie potrzebuje potrzeby porady jak w temacie cykl trwa juz ponad rok ale samopoczucie od jakiegos czasu paskudne leci teraz 500mg susty week i 250 mg deci do tego pol tab cabasera week i 2x po pol exe ale czuje sie jak dziecko z byle jakiego powodu chce mi sie ryczec chodze non stop wk***iony pewnosc siebie zerowa zero checi do zycia i czegokolwiek czym to moze byc spowodowane na jakie badania sie wybrac??? ktos cos doradzi potrzebuje porady szybko bo juz powoli moje mysli mnie zaczynaja przerazac zachowuje sie jak swir !!!!!

pomoc !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 179 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2379
hcg lecialo co 8 tygodni badania ostatnio robilem z 15tygodni temu z tego co pamietam

pomoc !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3793 Napisanych postów 18469 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205650
Moze za bardzo zbiles estro?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 179 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2379
wlasnie tez o tym myslalem ale czuje sie paskudnie jak baba albo gorzej odbija sie to na moim zyciu prywatnym ktore juz calkiem sie posypalo jaki zestaw badan poelcasz? bo jutro sie wybieram tesc calkowity estro estradiol prolaktyne jeszcze cos?

pomoc !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Progesteron
Morfologia
I spr cholesterol przy okazji
Ob
Panel tarczycowy


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2016-08-04 16:21:52

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 179 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2379
a mialem od dzisiaj zaczac bic wino bo deke skonczylem tydzien temu i cchcialem na suscie i winku chwile poleciec ale tak mnie to rozlozylo na lopatki ze czasami mysle ze mam cos z glowa..... jutro wybiore sie na badania i zastanowie sie czy schodzic czy jeszcze poleciec te 6 tyg i w polowie wrzesnia off

pomoc !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prolka apteczniak:3

Następny temat

Testosteron a pamięć, inteligencja

WHEY premium