SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odblok po 3 miesiącach

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 360 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18516
witam
sprawa jest taka: leciała (jeszcze leci) susta solo 900mg/week przez jakieś 3 miesiące (coś około 12 tygodni), ostatni zastrzyk bedzie za jakies 2 tygodnie
w związku z końcem cyklu przymierzam sie do odbloku i tu moja prośba: bardzo proszę o pomoc w rozpisaniu sensownego odbloku, mam do dyspozycji 36 tabletek clomidu i hcg ovidac 5000 i.u
z góry dzieki za pomoc

muscle mass hypertrophy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
suchaj zrób badania grosze a będziesz wiedział co dac do odbloku zrub se estradiol zobaczysz wynik i będziesz wiedział czy dać atd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Po ost. strzale z susty, daj HCG, podziel na 1000iu i dawaj co 3 dni, nastepnie 5 dni po ost. strzale hcg daj clomid 30 dni po 50mg.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 360 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18516
Marcel
po ostatnim strzale susty czyli zaraz na drugi dzień?

muscle mass hypertrophy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Mniej wiecej.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 360 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18516
dzięki Marcel za odpowiedzi ale te mniej wiecej to dokładnie kiedy, nie chce zrobic lipy tylko dobry odblok, jeśli jest ważne czy na drugi dzień czy jeszcze w tym samym dniu to napisz prosze

muscle mass hypertrophy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
możesz dzień po,to już bez różnicy czy dzień w tą czy tamtą

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 360 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18516
jeszcze sprawy kosmetyczne: clomid rozumiem podawać na noc przed snem, a hcg nie ma znaczenia pora podania
zostanie mi jeszcze troche atd, warto jakoś to wpleśc w odblok czy odpuścić sobie

muscle mass hypertrophy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 583 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26775
Padaczka zacznie się dopiero, jak skończysz odblok i będziesz na czysto, libido i psycha pójdą w dół i będą nieuniknione spadki. Po PCT warto dać coś na zbicie estrogenów. Powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 360 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18516
Rysiek
dzięki że mnie uświadomiłeś bo myślałem że po cyklu bedzie tak samo jak na cyklu...

muscle mass hypertrophy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 583 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26775
Oj tak, tak, też bym chciał się czuć po cyklu, jak na cyklu. Najlepiej cały rok, ale jajka mogłyby zniknąć, jak lokaty w Amber Gold. Jak skończysz Clomid weź Novedex albo Viridex Gaspariego. Mnie pomaga.

Zmieniony przez - Rysiek01 w dniu 2012-08-21 15:25:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 594 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 47426
dokupilbym hcg
najlepiej gonasi i dodal do odblou 2000j
nolwe- 20mg 30 dni
i wykorzystal tylko jeden listek clomidu
bral go 5 dni on 5 off 5 on(pierwszy dzien 100 potem 50 i to samo za drugim razem)
chyba, ze juz ladowales clomid w takich ilosciach i nie bylo po nim sajdow

▓╬▓

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

boldenon malay tiger 100 mg/1 ml

Następny temat

Gino progesteronowe co dalej?Sogi za pomoc !!

WHEY premium