SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moja stara

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 139 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1201
kiedy pierwszy raz kupiłem sobie białko(3lata temu) moja stara znalazla je rozszarpała nozem krzyczac "zadnych prochów sterydowych nie bedziesz mi brał ty ćpunie!!!"-klnąc,plując sie wciagała z dywanu rozrzucone białko odkurzaczem, 2 razy kupowalem 2 razy znajdywalem tlumaczylem ze to tylko bialko a ona ryczala ze jestem narkoman.potem chowalem wszystkie suplementy uwaga uwaga...w obudowie komputera a z rok temu moj pan od biologi wytlumaczyl jej ze to ok,to sama mi robi koktajle proteinowe i wydaje na moje odzywki ze swojej kasy jakies 400zeta..hahahhahahahhaha-jak boga kocham

aha ktos kto wydaje okolo 1000 zl miesiecznie na supl i sie zna, niech powie jak rozklada swoj budzet -na co przedewszystkim
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
hehe mariano zasciankowosc starych w tym zakrresie jest ciezka do przeskoczenia - np moja matka ( dodam ze wyksztalcona kobieta - psycholog ) dopiero gdy zaczalem rzezbic i po efektach wbila sie wszok ze od odzywek nie trzeba puchnac ale i chudnac , przekonala sie ze sa to pozyteczne rzeczy !

AXEL97
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 7435 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26133
hehe,ale beka
mi tez tak kiedys starzy dupe truli i raz jak kupilem batoniki dietetyczne slim sticks,to mi kazali je wy***ac
i jeszcze tam pozniej pamietam moja pierwsza kreatyne hi-teca chowalem(ch czy h)przed ojcem,bo starsza nawet wiedziala
beka ogolnie,teraz tez mam luz,ale nie az tak dobrze jak Ty

"Blogoslawieni czystego serca, albowiem oni Boga ogladac beda"

"POZWOL MI ZWYCIEZYC, A JESLI NIE ZDOLAM, POZWOL MI BYC DZIELNYM W MEJ WALCE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
U mnie również była zachwycona jak zrobiłem rzeźbe i straciłem 10 kg wagi ...ale juz niedługo masa więc znowu będzie mi marudzić jak przyjade do domu



Hosse

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1244 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28540
To chyba jest tak w każdym domu na początku kupiłem białaczko 2 kg ojciec był ciężarowcem i słyszał o odżywkach ale matka szok tak samo krzyczała że mi to świstwo wysypie że to sterydy że już kasy mi na to nie da. Teras odważam się robić białko ganiery itp. Przy niej ale cały czas coś tam mruczy pod nosem za każdym razem musze tłumaczyć co tam mieszam teras się stego śmieje ale rok temu to był sajgon .

Jak ci moja wypowiedz pomogła to poprosze o soga i wejdz na http://www.pajacyk.pl 
"sfd" to wspaniała rzecz.
Czeba mieć wielkie marzenia aby , mieć wielkie osiągnięcia .


Członek mafii STRONG MAN

Jak ci moja wypowiedz pomogła to poprosze o soga i wejdz na http://www.pajacyk.pl 
"sfd" to wspaniała rzecz.
Trzeba mieć wielkie marzenia aby , mieć wielkie osiągnięcia !!!! .


Członek mafii STRONG MAN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe Wy to jeszcze nic! Ja jak sobie gotowałem ryż(!) to sąsiadka która była na kawie u mojej mamy pytała sie mnie czy ja czasem jakichś sterydów tam nie biore! Myslałem ze sie tam przekrece ze smiechu! ryż--->steryd....ludzie litośći..

K-1 Tournament!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 7435 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26133
ale moze pytala tak ogolnie,a Ty po prostu w tym czasie gotowales ryz...

"zycie jest tylko przechodnim polcieniem, marnym aktorem,
ktory swa role wygrawszy na scenie
w nicosc przepada, powiescia idioty
- glosna, piskliwa, lecz nic nieznaczaca"

"POZWOL MI ZWYCIEZYC, A JESLI NIE ZDOLAM, POZWOL MI BYC DZIELNYM W MEJ WALCE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No może, ale myślami to ja już byłem na treningu wiec pierwsze co mi przyszło do głowy to właśnie to! To była chwila, i daje głowe ze jakbyście widzieli jej mine w czasie wypowiadania tych słow, to wiekszośc z Was tez by sobie tak pomyślała.

K-1 Tournament!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 7435 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26133
no nie watpie

"zycie jest tylko przechodnim polcieniem, marnym aktorem,
ktory swa role wygrawszy na scenie
w nicosc przepada, powiescia idioty
- glosna, piskliwa, lecz nic nieznaczaca"

"POZWOL MI ZWYCIEZYC, A JESLI NIE ZDOLAM, POZWOL MI BYC DZIELNYM W MEJ WALCE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 139 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1201
a teraz jeszcze lepsze:pomyslalem sobie raz ze bialko bede mial na silowni
w piwnicy,ale w domu bede sobie trzymal w obudowie kreatyne w tabsach,w miedzyczasie kupilem sobie glukoze do niej w proszku i akurat jak mialem koniec cykla i juz bylo glukozie zostalo ciut proszku na podlodze,poszedlem do szkoly a mamusia wyczaila ze proszek lezy czyli gdzies musi byc jakies bialko-sterydy-pomyslala,ja wpadam do pokoju po szkole a tam wszystkoooo rozpi......, a ona "gdzie to narkomanie jest!!!?"
ja na to ze sufit sie sypie-----takie schizy mialem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 507 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6268
a ja mam nie najgorzej starsi coś tam marudzą jak przy nich piję jakis gainer ale niczego mnie musze przed nimi chowac- powoli już się nawet przyzwyczajają(nie jest źle)

Jak będę wielki to będę chciał być jeszcze większy!!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna i mleko

Następny temat

HMB,KREATYNA ,( JAKA ODRZYWKA ŻEBY ROSNĄĆ) ?

WHEY premium