SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poprawda diety, moja stara i zmiana na nową redukcja.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1371

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

17

Płeć

mężczyzna

Cel

redukcja

Waga

89,9

Wzrost

184

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

20% z "groszami"

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

3x w tyg fbw, 3-4x w tyg bieganie 30min tak to szkoła 8-15

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

bieganie,silownia. wyżej.

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

wcześniej stosowałem diety schudłem 121-96. pozniej pare mies przerwy aktualnie wyzej wymieniona w temacie.

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

---

Stosowana lub planowana suplementacja

Kreatyna, Beta Alanina,Białko - odpuszcze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 77 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 62
Podobno mam złe makro jestem na redukcji 89,9kg 184cm wzrostu 17l. ćwiczę fbw 3x w tyg 4x w tyg biegam 30min, nie zawsze jem to samo staram sie jesc zdrowo to tych makro. Czy dobrym makro na redukcje będzie : 153 białka, 315 węgli 45 tłuszczy i stopniowo zmniejszać węgle? Trochę sie juz pogubiłem, redukuje od jakis 3mies 0,5kg na tydź. czasami 0,3kg

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
Oblicz zapotrzebowanie kcal. Wg. mnie na oko jest ich mało.

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 77 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 62
153 białka, 315 węgli 45 tłuszczy wyszło ok 2250 kcal, stoje na tych kcal od ok 2mieś i jakoś schodzi, dodaje tylko aerobów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 101 Napisanych postów 931 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12396
Z czego później chcesz ciąć? Bo powiem Tobie szczerze, że nie wiem.

Obiektywnie patrząc, alkohol jest przyczyną znacznej ilości zgonów, ale jeszcze większej ilości urodzeń.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
Wrzuć zdjęcie sylwetki , przy takim bf zaryzykowałbym ucięcie węglowodanów do 80-160 gram a podbicie tłuszczu do 100 gram.
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc przy diecie

Następny temat

Poprawda diety, redukcja.. cos robie zle, pomozecie?

WHEY premium