SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

moj nowy sposob na OVOPOL

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2903

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wczoraj odkrylem z czym mozna dobrze zmieszac ovopol...nie wiem czy ktos juz wpadl na ten pomysl...Ale to bylo tak..:
Ide do lodowki....z kubkiem ovo...patrze a starsza wypila mleko..wkurzony ...bylem , bo z woda to mam prawie cofki...ŁĘEeeee
Ale patrze na kaloryferze stoi zsiadle mleko...(tak sie je chyba robi) , geste i kwasne....pomyslalem,....napewno lepsze to niz woda.. I ZDEBIALEM..
Ovo prawie odrazu sie rozpuscil , zero grudek , tylko takie mikroskopijne..Rozpuscilo sie prawie tak dobrze jak moj MASS20 sciteca..
Poza tym smak..kwasne mleko zabilo smak ovopolu - zapach tez...tak wiec bylem zadowolony...bo naprawde gladko i szybko poszlo- dodam ze mieszlaem tylko chwile i nie mialem shakera - tylko kubek.
Mysle ze podobnie bedzie z kefirami , maslanka....
sprobujcie...mi to weszlo super.

...promocja odzywek , kliknij lewym przyciskiem myszy w prawy dolny rog mojej wypowiedzi . Nastepnie aby uaktywnic nowe menu klinij ALT+F4
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
MANJAQ is still alive
Witaj! i ode mnie masz soga na rozruch

a tak na marginesie to za co Cie zbanowali?

zli ONI...

I'm gonna try, I'm gonna die

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 386 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3166
Sog dla ciebie. Ale moja rada -- Róbcie w słoiku !!!!!! -- to jest super pomysł, ja kazdą odżywe w tym mieszam 0 gródek, nawet mikroskopijnych

Sprobojcie a pozniej dacie soga

Jeśli chcesz mieć w 4 tygodnie 52cm w bicepsie to nie zwlekaj !! Kliknij na link, który znajduje się w prawym dolnym rogu tej wypowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
nesq - chodzi Ci zeby wlac do sloika np mleko dodac ovo, zakrecic i zabeltac?
Ja tak probowalem to mi sie grodki porobily i plywaly na powiezchni tego mleka, wyszlo w sumie tak ze zjadlem bialko i zapilem mlekiem

I'm gonna try, I'm gonna die

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3436
A ja wsypuje do mleka , tylko ze na gleboki talerz , wrzucam okolo 60 g platkow kukurydzianych i mi pasuje :P

PuR

PuR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1302 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18416
Ale po co sie babrac ze sloikiem ! przeciez sa szejkery z siatka specjalnie do tego przystosowane, 3 razy machniesz i gotowe. Mozna je kupic nutrendu lub sciteca w muscle.pl razem z ovopolem.. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Mam pytanie: Czy probowal ktos mieszania z kubusiem lub jakims innym soczkiem marchwiowym? Jak by sie dobrze rozpuszczalo to moze wyjsc niezly posilek np.: do szkolki, bardzo latwy do zrobienia(taki mini gainerek) Niech ktos to przetestuje jak moze, bo nie mam teraz na stanie Kubusia zadnego

Michał G. "GÓRAL"
Nie jestem komercyjny. Udzielam porad, bo to lubie niewazne, ze co 10 min

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 177 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3436
Probowalem raz z jakims sokiem rozpuscic , marchwiowym chyba ... malo a bym pawia puscil...

PuR

PuR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23555
no ja też kiedyś próbowałem na wyjeździe bo miksera nie miałem ani naczynia.*****nia, nic z tego

"jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć"
BROŃ (miecze,sai,itp.), DUŻY WYBÓR, TANIO!!!! INFO I PYT. NA MAILA
MAFIA SFD RULEZ
Szacunek Lojalność Zaufanie
AGILITY HANDLER PRO

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 170 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8406
ludziska próbowaliscie z jogurtem ja tak robie o sobie chwale a najlepiej z żadkim jogurtem

trzymaj sie ramy to sie nie posramy

trzymaj sie ramy to sie nie posramy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najlepiej mieszac w naczyniu zamknietym..sloik , shaker...zero grudek...


...promocja odzywek , kliknij lewym przyciskiem myszy w prawy dolny rog mojej wypowiedzi . Nastepnie aby uaktywnic nowe menu klinij ALT+F4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
No, z zadkim jogurtem owocowym (0% tluszczu, bez cukru) jest za***iste i jak ktos jest naprawde glodny to moze sobie to bolka zagryzac lub czyms takim

I'm gonna try, I'm gonna die

a great flame follows a little spark

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PAPIEROSY A SUPLEMENTACJA

Następny temat

Najlepsze suplementy na MASE z dawkowaniem

WHEY premium