SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mięśnie i chudnięcie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2213

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
192 cm i 105kg. Co zrobić żeby przy pomocy suplementów schudnąć i przy tym nabrać masy mięśniowej?. Prosze o fachową porade. Co brać i jak.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mógłybyś bardziej wytłumaczyć mi o co chodzi z tymi węglowodonami i przeciwutleniaczami. W czym znajde olej lniany?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kup sobie HIGH-ENERGY firmy HI-TEC i jakas odzyweczke bialkowa. Ja biore HE przed treningiem(tak jak pisze na opakowaniu) a po treningu i na noc odzyweczka.Troche schudniesz i nabierzesz miesni.Robil to moj kolega,ma 195 cm i wazyl 115 kg. Teraz wazy 105 kg, ale wyglada nieporownywalnie lepiej niz kiedys :) Teraz ja próbuje i mam nadzieje,ze jakos sie uda :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no i jeszcze jedno, zapomnij o czekoladzie i wszystkim podobnym i o alkoholu.Odpowiednie dieta i abstynencja to podstawa jesli chcesz schudnac :)

POWODZENIA :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy Hydroxycut jest skuteczny ?

Następny temat

bialko+kreatyna

WHEY premium