SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mała dłoń

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3815

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 301
witajcie , mam taki problem , ze dłoń nie chce mi rosnąc ... ćwicze na siłowni juz rok , a dłoń taka sama mała :( reszte ciała mam dużą mozna tak powiedzieć ;) a dłoń mała , co robić by sie zwiększyła ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1146
Przy odpowiedniej diecie i treningu rosnie wszystko, kulturysci maja czasem mniej nit 170 a łapy jak patelnie, palce jak kiełbasy.co do diety na wzrost to od dziecinstwa wmawia sie dzieciom pij mleko bedziesz wielki xD. Wapn jest budulcem kosci i im wiecej tym wieksze kosci, w rekach tez sa kosci, wiec tez beda rosnac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 296 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13840
bij niemca po chełmie

' Dla pewnego swego i chcącego nic trudnego ... '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1239
siłownia raczej nie ma wpłuwu na wielkosc dłoni, ale nie masz sie czym przejmowac, jesli jestes w wieku około 16 czy 17 lat to jeszcze urosnie a jak jestes starszy to mowi sie trudno i zyje sie dalej, ale mysle ze to nie powod do martwienia sie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 753 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6241
Z tego co widzę masz 15 lat tak więc jeszcze może Ci urosnąć dłoń a na pewno urośnie. To jaką ją będziesz miał zależy od genetyki - od tego jak np. twój tato ma dłoń. Ja zawsze bardzo chciałem mieć duże dłonie - od zawsze robiło to na mnie wrażenie no ale niestety tak nie jest i żadna siłownia ani ćwiczenia na to nie pomogą. Jedynie co to taka bardziej mięśista się zrobi - spuchnie trochę i tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1146
Pamiętaj że odpowiednia dieta pomaga wzrostowi, i łapa może urosnąć sporo więcej niż np. twojemu tacie, można złamać genetykę, jednak trzeba się spiąć i trzymac dietę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 753 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6241
Nie ma czegoś takiego jak " łamanie genetyki " :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1146
Jest, jest to ze np. tata i mama są niscy(165cm) to nie znaczy ze ty tez jestes na taki wzrost skazany, po odpowiedniej diecie mozesz urosnąć 175cm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 360 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3257
Codzienne bicie pytonga da ci dłoń king-konga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 301
Vat23 jesteś tempy ... konibijca... _ do Tomek 20129 , Myślę że urośnie ;D ta łapa , bo na mnie też wrażenie robi duża dłoń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 753 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6241
Ale wzrost a łapy to co innego :) znam osoby co mają 170cm wzrostu czyli są dość niskie a graby jak patelnie mają. Wiadome , że facet zazwyczaj im wyższy tym większe graby ale nie zawsze. Dlatego raczej genetyki się nie przeskoczy. To co zaprogramowane tak jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 360 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3257
@Rafał1997 i kto tu jest ,,Tempy" <lol2>
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

b4522sbm - od zera do bohatera

Następny temat

systematycznosc pilne

WHEY premium