SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

grypa jelitowa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2004

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 590 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21339
siema.Panowie jakie sposoby na to dziadostwo. trzyma mnie od soboty biegunka wymioty i straszny ból glowy. od soboty same suchary lepiki i ryż chydne w oczach.lakarz zapisal nospe trilac i jeszcze cos na rozwolnienie ale gowno co pomaga
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
stoperan

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1558 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 70319
Z doswiadczenia wiem, ze to musi przejsc samo. A jak juz choroba przejdzie to organizm jest bardzo oslabiony.
Ja sie zawsze lecze cola, troche pomaga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 590 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21339
a co z bólem głowy?biały jak z ta cola?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9058 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699805
cola ale musi być od gazowana,tylko że to jest skuteczne przy zatruciach pokarmowych
przy grypie nie wiem
ze swojego doświadczenia wiem,że musi samo przejść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6950
Miałem to dziadostwo miesiąc temu. W zasadzie żadne cud specyfiki z apteki, bez recepty nie pomagały. Dużo wody + witaminy i minerały to podstawa, bo wciąż z siebie je wypłukujesz. Najgorsze miałem pierwsze 3 dni, ale trzymało troszke ponad tydzień. ból głowy faktycznie przerażająco-paraliżujący - jakby mialo sagan rozerwać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1558 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 70319
Na bol glowy to tez mi nic nie pomagalo. Bralem proszki, troche zmniejszaly bol, ale i tak glowa lupala.

I taka moja ogolna rada. Jak jest sie chorym i ma sie podwyzszona temperature i bole glowy to odradzam korzystanie z komputera, poniewaz jonizuje on powietrze, a co zatym idzie moze sie to przyczyniac do bolu glowyi uczucia goraca. O pieczeniu oczu juz nie bede wspominal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 590 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21339
temperatury nie mam naszczescie podwyższonej:)czyli specyfiki z apteki i srodki przeciwbolowe zbedne beda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1464 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14768
no raczej zbędne.
jadnak możesz zapytac o jakas smecte czy cos..
wiem, ze nie dobre to dziadostwo
albo o coś na wymioty. To na pewno skróci okres choroby.
dużo też pij, żebyś się nie odwodnił.

zdrówka.

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 297 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19001
ja mialem tydzien temu, stoperan w duzej dawce i węgiel tak samo, na drugi dzien bylo juz ok, ale 3 kg do tyłu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8206
najlepszym wyjściem jest AWIOMARIN
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sam prolo

Następny temat

POSZUKUJĘ SIŁACZY DO REKLAMY

WHEY premium