SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziwny problem:(

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1019

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1457
witam cwicze od 2 lat doszedłem do zadowalającej mnie wagi 95 kg przy wzroscie 186cm,z budowy zawsze raczej byłem mezomorfikiem(ani nie za chudy ani nie za gruby).Jednak postanoiłem zredukować wagę do 92kg aby pozbyć sie tkanki tłuszczowej,ten cel równiez zrealizowałem przy minimalnym spadku masy mięsniowej po 0,3 cm w bicepsie,klatka nie zmieniła sie ,oraz znacznie zredukowałem obwód w pasie o 5 cm. Ale przejde do sedna sprawy,moze mój problem jest trywialny,ale robiąc wagę znacznie przytyłem na twarzy(wręcz w okolicach oczu spuchła:(,mysłałem że redukujac wagę o 3-4 twarz schudnie ,lecz niestety nie dało to żadnego efektu.Mam pytanie czy jest jakis sposób aby twarz chudła za pomoca diety przy jednoczesnym ograniczeniu spadku masy mięśniowej?? Zaznaczam iż tkanke tłuszczową z brzucha gubie ...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76084 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755107
Przy redukcji powinno spasc tez z twarzy. Moze redukuj sie dalej, spadki masz malutkie wiec nie powinno byc problemu.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

proste pytanie!

Następny temat

Tu obliczysz swoje BF

WHEY premium