SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dziwna pompa pod konie cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2825

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29198
Mianowicie zastanawia mnie jedna sprawa.Otóż jestem w koncówce cyklu jade juz 7 tydzien na winie i propie i dopadła mnie dziwna sprawa...niesamowity przypłym sił, olbrzymia pompa wogóle przy wszystkim co robie...dodam że nie zwiękrzałem dawek...bo wątpie żeby teraz dopiero sie towar rozkręcał.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1153
Powinienes się cieszyć:)

życie człowieka zaczyna się po 50-tce w bicepsie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29198
zbytnio nie ma czym bo niedlugo i tak go kończe...ale mnie to bardzo zastanawia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 141 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1731
no ciesz sie a prawdy i tak sie nie dowiesz dlaczego ciężko powiedziec ale zapewne bedzie to zwiększenie ilości czerwonych krwinek czyli większy transport tlenu czyli większą wydolność i pompa Do tego moze robisz mniejsze przerwy pomiędzy seriami czyli kwas mlekowy nie zdąża odpłynąć:) jednym słowem pompa czyli to co chyba wszyscy kochamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1155 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7174
to cisnij propa do 10 ; ).

Moze we flakonie propa miales deczke czy cos i dopiero sie wkreciło ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29198
nie mialem, bije ciągle produkt tej samej firmy i czuje jego dzialanie(pozatreningowe), a wino będe ciągnał 8 tyg a prop 9
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
albo enan zamiast propa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1153
ja bym zrobił odwrotnie 8 tygodni prop a wino 9 :)

życie człowieka zaczyna się po 50-tce w bicepsie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 903 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6918
moze zmieniles ampe na orginal z normalnym stezeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1153
moze trening był po prostu bardziej wyczerpujący moze robiles wiecej powtórzen i krótsze przerwy albo po prostu taki dzien u mnie tez bywalo ze czasami pompe mialem jak cholera a czasami prawie wogole ;)

życie człowieka zaczyna się po 50-tce w bicepsie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 621 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29198
bije atoma i phoenixa. wole zrobisc zejscie z propa i nie chcę już na siłe tego cyklu przedłużać.A co do treningu to mam to juz od kilku dni...prostowniki spompowane przede wszystkim obojętnie co robie(co przestalo mi dokuczac jak odstawilem mete)...a treningi nawet skromniejsze własnie przez tą pompe.

Zmieniony przez - gruby22 w dniu 2009-05-16 18:19:40
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy można łączyć??

Następny temat

z jednego cyklu na drugi?

WHEY premium