SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

deca data ważności

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2652

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1985
chciałem sie zapytać bo mój kolega ma dece po terminie ok 6 miesiecy i chciał sie spytac czy moze ją wziąsć jak byslicie da rade jeszcze ją wziąsć?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 256 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15722
ja bym bral saa to mocne czasteczki jak nie lezala w goracym pomieszczeniu i w miare zaciemnionym to ja bym bil szkoda towaru

o kurrr... ladnie chyba na gornika sie przekwalifikuje

Zmieniony przez - MERS w dniu 2013-02-04 22:17:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
pewnie jest ok ja bym bił.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 255 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2192
Termin waznosci to termin waznosci. szczegolnie jesli chodzi o leki. Moim zdaniem to tak jak bys zjadl jajka 6 miechow po terminie. zjesc sie da ale jakie skutki moga byc? ^ miesiecy to duzo. nie proponowal bym....

Cała Polska w Cieniu Śląska

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21798 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Nie przyjmować.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
leki zazwyczaj mają że tak powiem spory "zapas" w tych datach.
niemniej troche sporo czasu już mineło.

Zmieniony przez - kondek w dniu 2008-03-30 17:15:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 193 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8547
wywalić przez okno bez zastanowienia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
6 miesiecy to juz troche dlugo.


ja bym nie bral

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 945 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5560
ja bym sie nie ******lił w tańcu ale lepiej posłuchaj Krzykacza

"...po co te sceny że w tym życiu nic nie warto zrobić cokolwiek by się wybić ponad bagno..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 214 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 879
to jak to jest w koncu?okreslcie sie w bardziej jednostajny sposob bo zaczyna mi sie metlik robic w glowie. mam ten sam problem... mam hollendra 6 miechow po dacie.dzisiaj wzielem pierwszego ( dobijam do boldenona bo deczke znalazlem w szafce ) mam jego jeszcze tylko 6 strzalow.
eksperci i specjalisci , bo po to w sumie was tak nazwano i przyznano wam tyle sogow,brac po dacie czy nie?
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3948 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16264
do autora to czy deczka jest z apteki? bo jak to under to tą date to wiesz gdzie wsadz

Łowca Winstrolu w polskiej aptece
zbieram sogi na speca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Ja np. nie przejmuję się tym, że NORMALNY LEK jest po terminie i biorę bez przypału. Mam VICa z terminem do 2007, jakieś śmieszne różne rzeczy z podobnymi i bez oporu przyjmuję/wcieram/rozpuszczam i nic mi się nie dzieje, działanie takie same.

Ja bym brał, ale to tylko i wyłącznie moja opinia, nie jestem żadnym wyznacznikiem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy Cykl z samego Propa.

Następny temat

Moje przygotowania na SAA+PH

WHEY premium