SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy warto zbijac estro jak nie widze skutkow ubocznych podwyzszonego estrogenu?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2531

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 804 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31871
Chcialem Was spytac o rade czy warto zbijac estrogen jesli nie widze za bardzo jego skutkow ubocznych na sobie? Mam za soba pare dłuzszych cykli ale nigdy nie zbijalem estrogenu bo nie widzialem u siebie za bardzo skutkow ubocznych. teraz lece na omce 250mg e3d podlany woda jestem, czuje ze estro w kosmosie bo jak bylem na propie 100mg e2d mialem estro 3 razy ponad norme. Teraz mam problem z wracajacymi zylakami na nogach. 2 lata temu mialem zabieg wycinana zyle. Teraz jest z nimi tez nie za dobrze zylaki wrocily i nogi mi puchna i pobolewaja, czego wczesniej nie mialem. Gadalem ze znajomym i mowil ze łydki niektorym puchna od wyj**anego estro. Wydaje mi sie jednak ze to przez te zylaki bo rano sa ok a wieczorem od skarpetki to z centymetr spuchniete. Poza tym nie czuje takiego libido jak kiedys na tescie. Moze to tez wina wyj**anego estrogenu. Co najlepsze by bylo dla mnie na zbicie? myslalem o exe i jak to najlepiej dawkowac? pół tab co 3 dzien moze byc? Mozna je sobie tak zbic na oko bez badan?

1. WIEK: 32
2. WAGA: 95
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps:
-klatka:
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 10 lat
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: meta+undestor, primka+enan, meta inj+prop potem przejscie na primke i cypio, teraz omka
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: meta inj+prop potem przejscie na primke i cypio, przerwa 5 miesiecy
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: żylaki konczyn dolnych
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 150
-martwy ciąg: nie robie ze wzgledu na zylaki
-przysiad: nie robie ze wzgledu na zylaki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
pardon, tak szybko przewinąłem temat okiem bo liczyłem że jak będzie jasne to się zamknie na 3 postach :D
1

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94891 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
Jak na oko?
Ciezko powiedziec czy e2 masz 70 czy 350
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Nie warto. Niektórzy dobrze znoszą i nie trzeba nic robić.

Na oko nie, najlepiej zbadać.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 804 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31871
ale niektorzy duzo lepiej sie czuja jak zbijaja estro. Jak nie sprobuje to nie bede wiedzial czy bedzie lepiej czy gorzej. A co sadzicie o puchnacych nogach, moze to byc od estrogenu czy raczej zylaki? za jakes 2-3 tyg mam zamiar przejsc z omki na 200 mg enana e3d + oxa 40mg ed wiec moze naprawde nie ma juz sensu bo przy przejsciu na enana i oxe moze troche spadnie estro ale chcialem jeszcze przy przejsciu wbic hcg wiec sam nie wiem do konca jak to rozegrac. Zaczac brac te exe czy leciec na badania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
No dokładnie. Ale sam piszesz, że czujesz się dobrze, to jeśli chcesz się czuć lepiej niż dobrze (być może tak będzie) po prostu zbadaj i zbij do dolnej granicy. Zobaczysz jak to będzie wyglądało wtedy.

Gdybanie tutaj nic nie wniesie, trzeba stestować

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 804 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31871
chodzi mi o to ze nie czuje sie zle ale tesc juz nie dziala na mnie tak jak pierwsze cykle ze j**** bym co popadnie. Moze to kwestia tego ze organizm sie przyzwyczail a moze podwyzszonego estro. Co myslisz? kiedys bilo sie mniejsze dawki a libido bylo lepsze ale i estro nie bylo napewno tak wysoko, wiec moze warto sprobowac zbic troche?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94891 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
Moze prolka wybila
A to morderca dla libido

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
wsl_...
chodzi mi o to ze nie czuje sie zle ale tesc juz nie dziala na mnie tak jak pierwsze cykle ze j**** bym co popadnie. Moze to kwestia tego ze organizm sie przyzwyczail a moze podwyzszonego estro. Co myslisz? kiedys bilo sie mniejsze dawki a libido bylo lepsze ale i estro nie bylo napewno tak wysoko, wiec moze warto sprobowac zbic troche?



Już Ci odp na to pytanie wyżej - zrób badania / zbij / obserwuj. Będzie lepiej monitoruj / będzie gorzej wróć do początku.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
U mnie wywindowane e2 = gorsze libido. Nie jest złe, ale nie ma nawet porównania do tego, gdy e2 mieści się w widełkach.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 804 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31871
ok to myslicie ze przy samej omce warto zbadac i estro i prolke? test raczej nie powinien mocno podbijac prolaktyny. Branie exe nie niesie chyba za soba jakis mocno znaczacych skutkow ubocznych dla zdrowia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Ale o co Tobie właściwie chodzi, bo mam wrażenie że żulisz kilka złotych na badanie i chcesz się dowiedzieć czegoś czego bez badan się nie dowiesz.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka dawka HCG- po rozmowie z lekarzem wnioski inne niż na forum

Następny temat

Czy te wyniki są zakłócone przez HCG ?

WHEY premium