SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cukrzyca 1 i doping

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3378

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 106 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3118
witam cwicze juz troche (2,5roku) na diecie suplach ale chce zaplanowac cos na wiosne/lato i mam takie pytanie czy sa jakies sterydy lepszy/grosze dla kogos z cukrzyca i jak to wyglada w praktyce ? (tak wiem szkoda zdrowie jak kazdemu) moze ktos mial stycznosc z cukrzykami na koksie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 135
cze ja tez mam cukrzyce i tez nie wiem czy mozna cos prac ale moze ty juz coc wiesz na ten temat i bys mogl doradzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
jakas insuline bierzesz?

Zmieniony przez - rezun w dniu 2008-08-15 00:19:07

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
cukrzyca i koks nie. Trzeba uważać na jedzenie a co dopiero o koksie myśleć. Pewnie można ale nie ma sensu.

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1963 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17252
koleś ode mnie z miasta ma cukrzyce, wali koksiwo, zyje - wiec mozna, jednak szczegolow niestety nie znam.

ex TyreX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
U mnie jest ziom roz***any konkretnie, na koxie od 25ciu lat, i wiem ze specjalnie sie nie przejmuje zestawieniem kox+cukrzyca

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
https://www.sfd.pl/kreatyna_u_cukrzyka-t410237.html

tu kilka słów od Marka nad temat cukrzycy 1

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1963 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17252
taki tyo pozyjem, z kolei ten który rezolutnie bedzie postepować przy nadmiernym martwieniu się efekty uboczne skonczy z rakiem.

to tak jak zule spod spozywczych i monopoli, niesmiertelni.

ex TyreX.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 106 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3118
lece na diecie ok. 2lata 2g białka badania robie co 4 miechy chyba wszystkie i jak narazie wszystko w ok (choruje od 19lat (mam 21) - poziom cukru tez normalny tzn 80-100 90% czasu. rozmiawialem z lekarzem mowił ,ze cukrzycy to nie zaszkodzi bo nie ma powiazania ale cukry moga sie rozleciec i bym musial zmienic dawki insuliny do tego i on odradza (ale cukier to 1 problem kwestia 3-4 dni zeby to ustalic), wiem ,ze powinienem dbac bardziej o zdrowie ale taka prawda ,ze i tak nie bedzie ciekawie na starosc wiec 5 lat w ta czy w ta... chodzi mi o wlasnie jak napisal Micz na czym kolesie jada i z jakimi efektami bo z tego co wiem np. meta zwieksza zapotrzebowanie na insuline o jakies 200-300%.

insuliny biore 2 - dlugodziałajaca (23h) i szybka (novorapid) do posiłków

Zmieniony przez - Pytaczgazi w dniu 2008-08-15 10:07:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
podskoczy Ci metabolizm no i będziesz musiał zwiększyć kaloryczność diety, obie te rzeczy pociągną za sobą zmianę dawkowania insy, raczej nikt na forum nie weźmie na siebie odpowiedzialności rozpisania cyklu, dawek itp. najlepiej pokombinuj ze swoim lekarzem. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Daj sobie spokój z sokiem!

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 106 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3118
jesli chodzi ci o dawki insuliny to sam umiem je dobrze ustawiac przeciez jem normlanie diety nie mam pod cukrzyce ustalanej a cukier dobry po kilku latach po prostu wiem ile musze do czego wziasc +/- wiec dawki insuliny to nie problem. z lekarzem tez gadalem ale tak konkretnie jak juz bede wiedział co bede brał (planuje cos na koniec zimy/wiosne), to bedzie moj 1 cykl i chce go zrobic jak najlepiej dlatego zaczynam temat kilka miechow przed braniem. zastanawialem sie nad czyms co da mi sporo siły bez zbytnich spadków po cyklu a zarazem nie bedzie za mocne jak na 1 raz i nie zalewa. pzdr

Zmieniony przez - Pytaczgazi w dniu 2008-08-15 12:07:11
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zastrzyki

Następny temat

efanol, memphis

WHEY premium