SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co ograniczyć przy redukcji...tłuszcze czy węgle?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4802

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80
Witam
Panowie...czytałem sporo tematów i w końcu zgłupiałem.
Napiszcie co ciąć przy redukcji? czy ograniczyć węglowodany do 1gr na 1kg masy? czy to prawda że lepiej brać minimalną ilość węgli i dodawać więcej zdrowych tłuszczy do diety?
Mam 32lata jakieś 179cm i ważę obecnie 83kg...ćwiczę od jakiegoś miesiąca 3-4 razy w tygodniu.
Staram się trzymać dietę...o ile rozumiem kwestie białka to nie za bardzo wiem jak postępować właśnie z W i T.
Chciałbym pozbyć się jak największej ilości tłuszczu przy jednoczesnym wzroście masy mięśniowej...krótko mówiąc chciałbym zgubić brzuch i boczki i jednocześnie rozrosnąć się trochę na górze :)
Jak już wcześniej pisałem ważę 83kg i chciałbym zejść do 80kg...jak najmniej tłuszczu i jak najwięcej mięśni:)
Ćwiczę 3-4 razy w tygodniu...1,5godz ciężarów+1godzinka rowerek.
Jem średnio 130-170gr białka dziennie,ale nie mam pojęcia ile mam brać
W i T.
Moja dieta składa się przede wszystkim z jajek,kurczaka,wołowiny,chudych serów,tuńczyka,jogurtów naturalnych,warzywa,ciemne pieczywo słonecznikowe i do tego codziennie łykam witaminki+minerały ( now foods special two ) oraz dodatkowo magnez.
Waga w przeciągu miesiąca spadła mi o 1,5kg,ale tłuszcz z kałduna ni cholery nie znika :(
Proszę o jakieś porady.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Nie da się odpowiedzieć jednoznacznie na Twoje pytanie, sam musisz sprawdzić na co reagujesz lepiej, czy na dietę z wyższą podażą tłuszczu, czy też dietę zbilansowaną lub węglowodanową z ograniczeniem tłuszczu do niższych wartości.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 42 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 469
1gr WW/kg to nie wiem jak dasz radę ćwiczyć :)
Ja wsuwałem 250WW przy wadze 75kg i wzroście 170 i poleciało pięknie 5kg. Oceniając wzrokowo zniknął mi tłuszcz na brzuchu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzanie/trening w wieku 16lat

Następny temat

!POMOCY!Początek redukcji przy ćwiczeniach aerobowych

WHEY premium