SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

coś dobrego na stawy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6453

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cze,szukam jakiegoś supla dobrego na stawy aby zapobiec kontuzją i je jakoś tam leczyć,co polecanie ?

animal flexa miałem kasa w błoto
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 86 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14677
Jeśli chodzi o takie strzelanie w stawach to mysle ze moglbys sprobowac tego Fitmax Cissus. Ja jestem wlasnie na wykonczeniu 1szej puszki i stawy chodza jakby je naoliwił. A wczesniej w barkach strzelało mi jak na sylwestra albo podczas odpustu ;o Szyja tez dawala o sobie znac po pewnej dawnej kontuzji natomiast teraz jest naprawde miodzio. Tak że ja ten suplement bardzo polecam, u siebie czuje ze działa ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
spróbuj flexit drinka ale cudów nie oczekuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 108 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1693
pij kilka minut po zbełtaniu żeby zaczął wiązać kwas hialuronowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
słyszałem właśnie o tym flexit że niby coś działa

flex wiadomo z supli to nigdy szału nie manie ma to jak na mietku stawy jak nowe jak w reklamie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
https://sklep.sfd.pl/Nutrend_Flexit_drink-opis108.html

jeśli o mnie chodzi to działa, choć j/w jak masz jakiś poważny uraz to dużo Ci nie da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cissus - też dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
bierz cissusa skoro flex nie dziala.
Ile jadles tego flexa i co ci dolega?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
44 dni

przeważnie strzelanie,taki jakby ucisk przy wielkich ciężarach

i to tego jak dołożę sporo kilo to często kontuzje powracają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
ja z flexa bylam najbardziej zadowolona, sposrod wszystkich innycn tego typu supli. teraz mam fitmax cissus i tez OK

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
stawy maja to do siebie, ze dosc dlugo sie regeneruja, dlatego raczej nastawilbym sie tutaj na dluzsza suplementacje typu 3 miesiace minimum.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to co brać tego cissusa po ile tabsów to brać żeby działało ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

olimp omega 3-gold dawkowanie

Następny temat

Pierwszy cykl na masę, pomocy.

WHEY premium