SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brak apetytu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1860

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 415 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2901
Siemanko mam nastepujacy problem niedawno skonczyla mi sie matura wysuszylo mnie strasznie wygladam jak chudy patyk . Postanowilem przybrac troche masy ulozylem sobie dobra diete w polaczeniu z proteina i gainerem jadlem dobrze perzez jakies 3 dni a dzisiaj nic nie moglem w siebie wcisnac po prostu nie chce mi sie jesc (dodam ze przez te 3 dni jadlem sporo ponad norme i czasami zmuszalem sie do jedzenia ) . Czy jest mozliwe ze moj organizm "zbontowal sie przeciwko mnie" i wyniknol taki efekt. Powiedzcie co mam zrobic zeby odzyskac chcec jedzenia tunczyka piersi z kurczaka i innych wartosciowych zeczy bo sie zalamie . oczywiscie beda sogi


CELICA rzadzi https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90450

japan-cars.clan

japan-cars.clan

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wedlug mnie jak bedziesz cwiczyc to organizm sam sie dostosuje do wiekszych ilosci jedzenia gdyz po prostu bedzie tego potrzebowal. A poza tym skoro masz gainera i bialko to przeciez jeden posilek mozesz zastapic gainerem ( ale nie wiecej ) no i ostatni posilek na godzine przed snem to same bialko zarzucisz wiec dwa posilki mozesz miec juz z glowy. A tak na marginesie to sprobuj sobie jakies smaczniejsze potrawy robic, np do ryzu i tunczyka dorzuc jakis warzyw, to od razu to bedzie lepiej smakowac. Poza tym pij duzo wody ( przynajmniej u mnie apetyt bardzo wzrasta jak sie opije mineralnej I jedz duzo na sniadanie to wtedy apetyt w ciagu dnai powinien byc lepszy. Pozdro

Jesli moja odpowiedz ci pomogła kliknij na "czytelnik działu" w prawym, dolnym rogu mojej wypowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
dużo gazowanej mineralki bo ona pobudza apetyt tak jak nazik powiedział ,może po prostu nie chce ci sie jeść bo są gorące dni

Jeśli moja wypowiedź Ci pomogła badź Uprzejmy kliknąć w prawym dolnym rogu mojego komentarza :-

I nie jestem żaden Smalec tylko Dj_Smalec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co do mineralki to jednak lepsza jest niegazowana. Po niej tez sie chce jesc a jest zdrowsza.Pozdro

Jesli moja odpowiedz ci pomogła kliknij na "czytelnik działu" w prawym, dolnym rogu mojej wypowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
a ja sie niezgodze ,niegazowana u mnie wcale apetytu nie pobudza ,a nie widze powiązania w czym dwutlenek węgla mógłby być szkodliwy

Jeśli moja wypowiedź Ci pomogła badź Uprzejmy kliknąć w prawym dolnym rogu mojego komentarza :-

I nie jestem żaden Smalec tylko Dj_Smalec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 415 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2901
osobiscie tez preferuje niegazowana no coz dzieki chlopaki dzis jest juz troche lepiej normalnie wciagnolem objad i moze wreszcie cos sie ruszy z moja waga. Co do duzego sniadania to jest klopot poniewaz to z nim jest najwiecej problemow (nawet jak myje zeby mam odruch wymiotny i jak proboje cos zjesc tez tak jest dopiero po 12 moge cos jesc (narazie 1 posilek zastepuje mass gainem ).

CELICA rzadzi https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90450

japan-cars.clan

japan-cars.clan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
Teraz nie jest najlepszy czas na mase.
Dodawaj jedzenie stopniowo, moze czesc posilkow plynnych, woda niegazowana, jak najwiecej jak najmniejprzetworzonych produktow, ciezki trening.

______________________________
I want to be a better man
Lord knows that I'm trying
I want to keep the master's plan
But sometimes things get wild
Demons sleep with me in bed
I can feel their fire
When darkness gets around my head
Sometimes I go blind
______________________________
Doradca w Odżywianiu

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta dla judoki na mase

Następny temat

Alkohol- Czy ma wpływ na mase?

WHEY premium