SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bieg po treningu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1371

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1045
Mam pytanie, jesli koncze trening silowy, to czy dobrym pomyslem jest dolozyc do tego jeszcze 10-15 min. biezni, czy lepiej sobie odpuscic? Z gory dziekuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
dobry pomysł, pomoze ci sie nie załuscic zbytnio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bardzo dobry pomysl mozesz jak masz dozucic do tego albo zamiast tego rowerek ja latem prawie zawsze tak robilem i jeszcze do tego powinno sie w zwisie na drozku po kazdym treningu powisiec dzieki temu nietylko są duze ale takze rozciągniete miesnie i jest dobry zakres ruchu miesni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1744 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3347
jeśli jesteś cięzki, a masz słabe kolana to bieg bym odradzał, szczególnie po treningu nóg.

Ale jeśli twoja waga jest optymalna, odpowiednia do wieku i wzrostu a kości i stawy masz zdrowe to owszem biegi, orbitrec, rowerek jest wspaniałym dodatkiem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy moze mi ktos pomoc?

Następny temat

treningowe dylematy...

WHEY premium