SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

alohol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4395

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 282 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1097
witam mam pytanie może już jest dużo takich artykułów ale czas mnie goni a nie znalazłem na razie żadnej odpowiedzi na moje pytanie :) Jak to jest z tym alkoholem ? jestem już po 4 tygodniowym cyklu na muscle teście i dwa dni po ostatniej tapsie odbloku i pytanie kiedy mogę coś alkoholu dziabnąć sylwester się zbliża a nie powiem że bym nie chciał sobie wypić :) z góry dziękuje za wypowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 395 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5329
Kultusryści bawią się na GHB/GBL - działa jak alko, nawet bardziej euforycznie, a kaca brak :). Święte oburzenie co poniektórych na picie sylwestrowe może skomentuję milczeniem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jestes sportowcem czy sezonowcem ? Odpowiedz sobie na pytanie a będziesz wiedział , ( jedno piwo nic nie zrobi ) lub lampka wina , sam wiesz są w sporcie wyrzeczenia wiec przemysl to moja dobra rada pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie bądz ciota. Zawodowcem nie jestes pij jak sylwester.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21800 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
Możesz wypić.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 282 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1097
dzięki za odp :) to nie muszę się martwić że coś się stanie ? a możesz mi powiedzieć jak to z tym alkoholem jest na przyszłość to był mój pierwszy cykl i na pewno będzie następny i następny już na czymś innym :) ile można po cyklu brać się za alk ? sog dla cb :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 282 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1097
cor1990 to pierwszy cykl jaki miałem i zbierałem info na temat cyklu ale alk mnie nie interesował a wiem że nie można pić na cyklu jak miałbym mieć jakieś problemy za to że raz wypiłem to wolałbym odpuścić :) ale dzięki za wypowiedzi już jestem zadowolony :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
teraz to możesz i litra wywalić za sylwka jak po odbloku jesteś :D ale wiadomo picie formie nie służy :D

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 282 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1097
ja wiem wiem formie tak tylko chodzi o skutki uboczne :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35120 Napisanych postów 89980 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 941404
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 282 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1097
to ja już nie rozumiem dlaczego wszyscy tak straszą że może oj**ać itp. Ale bardzo wam dziękuje za wypowiedzi może trochę głupie pytania zadałem ale nie mam żadnego pojęcia o alku po cyklu dzięki i sogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
widziałem jak pili na bombie i odwalało a po to już kac moralniak jest :D

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Firma AMMO prohormony

Następny temat

Bardzo ważne pytania Test

WHEY premium