SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

przedtreningówka a wódka

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2026

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 25
Pytanie pewnie w historii tego forum juz sie przewijało, ale jednak ponawiam temat.
Sytuacja wygląda tak, że jutro wieczorem szykuje się konkreto impreza, mam zamiar się dobrze zabawić i od kilku godzin dywaguję na temat wzięcia 1 porcji PRE-WORKOUT przed tą imprezą. Wiadomo, że będzie alkohol w niemałych ilościach.
Raczej mieszane różnego rodzaju trunki nie będą i zatrzymam się na czystej, ale potrzebuję jakiejś w miarę konkretnej opinii na temat spożycia przedtreningówki przed libacją. Pierwszy kieliszek pójdzie pewnie koło godziny po wypiciu pre-workoutu.
Dzięki za pomoc :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 6257 Napisanych postów 67827 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 889679
i na co liczysz? ze bedzie lepsza faza?
kazdy ma swoj rozum, na pewno nie jest to zdrowe podejście łykać stymulanty z preworkoutu i łaczyc z alkoholem, nie ma znacznie ze wypijesz wódkę po godzinie czy dwóch , ciśnie podskoczy i ewentualne problemy z tym związane na pewno się spotęgują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 552 Napisanych postów 737 Wiek 22 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 14952
jaki sens jest brać przed treningówkę na imprezę gdzie się będzie piło?? bo ja nie kumam. Chcesz bardziej się nawalić czy dłużej wytrzymać? Dziwne praktyki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7613 Napisanych postów 106870 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1242531
Ja myślę że chodzi o napompowanie bicków przed imprezą by lepiej wyglądały na pompie.
2

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 74 Wiek 48 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 7549
Później się słyszy jak to młody chłopak się przekręcił na imperezie. Masakra co za pomysły.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co z Kanady?

Następny temat

Jak zapamietac plan treningowy