SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

"300 Challenge by FanC" - sprawdź wydolność siłową swojego organizmu

temat działu:

Strength & Endurance

Ilość wyświetleń tematu: 3348

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Rdzeń ma dość po przysiadach, po mc jest skatowany więc eksplozywny wyprost bioder w drugiej fazie zarzutu jest niemożliwy. Także bajki to nie tu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2082
Nie dokońca się zgodzę, jest to wykonalne gdyż zarzut z 50% masy własnej można spokojnie zrobic na "proste nogi" nie koniecznie robiąc pełny przysiad (sam często robię 6 serii po 8 z 60% jednak jest to pierwsze lub drugie ćwiczenie). Nigdy nie próbowałem robić tego po przysiadach więc może to być ten czynnik mocno utrudniający wykonanie tego WOD'a jednak nie czyniący go nimożliwym...

Zmieniony przez - cośtam... w dniu 2013-01-07 12:48:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Zrób, nie zapomnij nagrac wykonania

I najwyraźniej nie zrozumiałeś, w czym rzecz.

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2013-01-07 14:37:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 29 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2082
Zwracam honor. Nie ma możliwości (ja nie mogłem) zrobić poprawnie zarzutu. Zrozumiałem o co Tobie chodziło jednak nie przypuszczałem że wcześniejsze ćwiczenia (mimo iż robiłem je piątkami, żeby nie "zabić" nóg) aż tak odbiorą dynamikę w nogach Po przysiadach i MC nie miałem już siły i chęci na zarzut spróbowałem zrobić ale jak zobaczyłem w lustrze że "ciągnę" sztangę jedynie łapami i to "na okrągło" to sobie odpuściłem... Można spróbować zacząć od podrzutu, może kiedyś spróbuję ale chyba nie prędko;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Te kilka przebytych treningów coś tam po sobie zostawiło, doświadczenie się to nazywa. Przecież ja tego nie pisałem złośliwie, tylko ująłem autorowi rangi Terminatora.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hubert81
Podrzut na 60 powtórzeń?
Mądre to nie jest, ćwiczenie eksplozywne w tylu powtórzeniach jest awykonalne, dodatkowo na sam koniec morderczego obwodu to jak proszenie się o kontuzję.


60 podrzutów to nie byłoby awykonalne, ale fakt, że mądre nie jest. ale 60 thrustersów kolana by mi wykończyło. robiłem thrusters w 21-15-9 i kilka dni kolana poważnie bolały, myślałem że się kontuzja odnowiła.
co do samego WODu to jest za długi moim zdaniem i nawet zaawansowani powinni go robić bardzo rzadko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Chodzi mi o techniczne wykonanie, a nie udowadnianie, że się da. Wykonywanie ćwiczeń olimpijskich powyżej 5 powt i w sytuacji dużego zmęczenia mija się z celem, gdyż opierają się one na eksplozywności, której trudno się wtedy doszukiwać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tu się zgadzam. sama eksplozywność to nic dobrego, przynajmniej dla mnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zawody Crossfit

Następny temat

Kilka pytań o CROSSFIT

WHEY premium