SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kilka pytań o CROSSFIT

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 11 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 663
Chciałbym zacząć trening Crossfit, ponieważ chciałbym spróbować czegoś innego niż zwykłe ćwiczenia na siłowni, a poza tym nie mam teraz za bardzo jak na nią chodzić.

I właśnie tu zaczyna się się problem. Chciałbym dobrać jakiś trening, który będę mógł wykonywać w warunkach domowych. Posiadam sztangę prostą, łamaną, obciążenie, sztangielki i ławkę. Do tego skakanka, rower stacjonarny, step.

Ze względów zdrowotnych nie mogę wykonywać ćwiczeń na drążku.

Czy w takim wypadku jest sens zaczynać z Crossfitem i ewentualnie jaki trening możecie polecić? Do tego dołożyć jakieś bieganie, interwały, czy jakieś inne aeroby?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Co za względy zdrowotne?
W jakim celu crossfit?
Jak długo trenujesz?
Dieta jak wygląda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 11 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 663
Po prostu przy tym ćwiczeniu zawsze odczuwam straszny ból w plecach, przy żadnym innym to nie występuje.

CrossFit w celu zdobycia mięśni, może spalenia trochę tłuszczu, ale także po to, żeby utrzymać kondycję, wydolność.

Trenuje jakieś pół roku, dietę miałem układaną przez www.potreningu.pl, a później ją zmieniałem na swój sposób.

Zmieniony przez - bloodbtz w dniu 2013-01-06 20:19:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Byłeś kiedyś u lekarza , stwierdzał jakieś wady ?

Trenowałeś kiedyś na siłowni ?

Rozumiem , że przy podciąganiu ? gdzie cię boli ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Z takimi ograniczeniami ruchowymi biegnij do fizjoterapeuty a treningi na razie sobie daruj.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"300 Challenge by FanC" - sprawdź wydolność siłową swojego organizmu

Następny temat

CrossFit na poprawe kondycji i koordynacji ruchowej

WHEY premium