SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zjazd z wagi na clenie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2081

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Waga

100

Wzrost

185
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 470
Czesc mam pewne pytanie a mianowicie chce zejsc na clenie z obecnie 100kg do coś kolo 80 i powiem ze zalezy mi na czasie a mianowicie niecałe 3 miesiace (jestem świadkiem na śłubie siostry) i chciał byym jakos wyyglądac pisałem w innym temacie ale kazali abyy napisac w dziale doping.

Clen jakiego uzuwam to balkan 40 i wyystartowałem z takich planem

Dzień 1: 20mcg
Dzień 2: 40mcg
Dzień 3: 60mcg
Dzień 4: 80mcg
Dzień 5: 80mcg (zwiększ dawkę kiedy skutki uboczne są znośne)
Dzień 6-Dzień 12: 100mcg
Dzień 13: 80mcg (tapering nie jest konieczny, ale pomaga niektórym osobą wracać do normy stopniowo)
Dzień 14: 60mcg
Dzień 15: na offie wrzuce jakis innyy spalacz

2 sprawa chciałbym ułozyyc prosta diete wysokobiałkowa ale nie moge tego ogarnac wiem ze moje zapotrzebowanie to 2100kcal chcialbym aby dieta skladała sie z jak najprostszyych skladnikow i abyy nie było wiecej niz 4 posilkow dziennie ostatnio kolo 17-18 jak ktos dał by rade mi pomoc ulozyyc np na 1 dzien bede wdzieczny

3 sprawa to to ze przez pewien czas nie bede miał wolnej chwili aby cwiczyyc na silowni zostaje mi bieganie i aeroby


dzis jestem po 1 dni poszła dawka polowy tabsa zamowiłem juz bcaa dodac cos jesszcze?

Z gory dzieki za rady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Tkanka tluszczowa spala sie niezaleznie "od przykladania sie" do jakichs partii miesniowych, niestety brzuch najczesciej schodzi ostatni

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364431 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669104
ankieta pełna
dieta będzie tutaj kluczem
3 miesiące temat do ogarnięcia ale szybciej poleciał bym z vlcd

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 470
vlcd? nie jestem az tak obeznany jutro dodam reszte wymiarow ok juz czytam wlasnie jak byys polecił z ta dieta dało by to rade rozpisac na 1 dzien bo i tak pewnie bym jadł to tak samo cały czas


ps Pozdrawiam łodzianina :)



Zmieniony przez - aquafan w dniu 2016-01-18 22:46:37

Zmieniony przez - aquafan w dniu 2016-01-18 22:54:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10273
koksem nie zrobisz sylwetki nawet jakby Ci lopata nakladali kluczem jest dieta.
VLCD
o ktorej wspomnial lodzianin to inaczej dieta Very Low Carbo Diet. Polega na praktycznie zerowym dostarczaniu weglowodanow dla organizmu.
A zeby ogolnie tracic wage to potrzebuejsz przxede wszytskim ruchu i ujemnego bilansu kalorycznego. Koksy nie zrobia za Ciebie roboty - moga ewentualnie wspomoc ciezka prace

zdrowia


Zmieniony przez - stefansiara w dniu 2016-01-19 00:15:50

- Kto ty jesteś?
- Stefan Siara Siarzewski. Gangster.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364431 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669104
poczytaj sobie https://www.sfd.pl/VLCD_Grupa_wsparcia_vol.2-t1032153.html 
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 470
czyy na tej diecie przewidziane jest 1 posiłek w ciagu dnia bo tak jakos wyywnioskowałem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
Nie, doczytaj

Forever Young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Nie lepszym rozwiązaniem będzie helios, też clen tylko że yohą wstrzykujesz metodą podskórną.

Resztę napisali koledzy wyżej o mice, metaboliżmie, treningu.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 470
ja wszystko rozumiem tylko ze mam problem z ułozeniem diety wrrr... oto w tym chodzi jak by ktos doradził

np dzis rano 3 kromki chleba pełnoziarnisty ser smietankowy pomidor, na obiad 250g piers z kuryy 200g ryyzu brazowego pomidor ... nie umiem jakos tego dac w całosc zeby ustalic sobie jak to ma wygladac w ciagu dnia .. po 2 musze wybrac sie na zakupy bo w lodowce wszystko to czego nie da rady włozyyc

tak dla zobrazowania z tego chce zejsc 100kg








Zmieniony przez - aquafan w dniu 2016-01-19 11:26:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Dział odżywianie, w dziale odżywianie, też za nas nie rozpisują odbloków, więc nie zabierajmy chłopakom roboty. Lub z kimś dogdaj sie na pv, z jakimś fachowcem od diety, żeby tobie rozpisał na pv.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10273
prosta aplikacja myfitnesspal i zresz co chcesz. Tylko musi Ci ktos wartosci odzywcze podac i podaz kaloryczna. Ale tak jak wnc napisal - dzial odzywianie.

- Kto ty jesteś?
- Stefan Siara Siarzewski. Gangster.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy cykl ....

Następny temat

clomid

WHEY premium