logo
zamknij zamknij

Zbyt Wczesny Wytrysk

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38063

0 5 0
napisał(a)
VinnieVega
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 461
Witam,

problem poruszony jest dosyc szczegółowo w jednym z postów niemniej jednak zapytam o porade bo zapewne niejednego to dotnelo.

Mam problem ze zbyt wczesnym wytryskiem - powiedzmy ze nie chodzi o problem fizyczny - jego zrodlo lezy w glowie.

Czy ktos stosowal ćwiczenia krążące po necie czy chociazby w tym poscie:
http://www.sfd.pl/Przedwczesny_wytrysk-t74245.html ?

Czy polecacie od razu udac sie do psychologa i rozwiazac problem farmakologicznie - czytalem iz skutki sa rewelacyjne.

Chodzi mi tez o to zeby nie wyrzucac pieniedzy na marne - srodki znieczulajace daja beznadziejny efekt w moim wypadku.

Przypuszczam ze zrodlem problemu byla zbyt czesta masturbacja w przeszlosci (ach te hormony).

Prosze o porade kogos kto ma doswiadczenie w tej kwestii..

Pozdrawiam

Throw Away Your Fear !!!

Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Anonim
Ekspert
Szacuny 10587 Napisanych postów 41568 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
z tym waleniem konia??
Gdyby kozka nie skakala to by ...
napisał(a)
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3366 Napisanych postów 54338 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 310737
Na przedwczesny wytrysk nie ma wpływu masturbacja. Poczytaj na forach tematycznych n/t. Co do ćwiczeń / leczenia / zapobiegania również powinny być tam takie informacje.

doping & zdrowie

napisał(a)
Kacperson
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1980 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 59996
strzel przed dymanskiem 2 lampki dobrego czerwonego wina tak wydluzajac "jazde" i jak w glowie pokonasz problem to potem juz nie bedzie istnial .

Respekt i honor-braterska więź.

napisał(a)
BączAs
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 336 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4283
jeden z najlepszych sposobów żebyś długo sie kochał, zwal z 10 minut albo nawet 5 minut przed stosunkiem,

albo ćwicz mięscień PC.

bo nie radze mysleć o czymś nieprzyjmenym podczas stosunku bo to nie oto chodzi bo trzeba czerpać przyjenośc z sexu

by My Life

napisał(a)
kndzial
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1
siema;]mam wlasnie taki problem ze jak dochodzi do zblizenia i wsadze i moje kochanie wyglada 1 do 4 min probowalem juz roznych rzeczy krore czytalem na forum ale jak narazie nie pomagaja, moze znacie cos skyteczniejszego?
z
napisał(a)
davidnth
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 36530
Do lekarza idź.

' Nie jesteśmy aniołami '

napisał(a)
soltys88
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 11601 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 70678
czesciej to rob? wolniej?
napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Mod10
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 45
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nocne bóle pleców

Następny temat

przewlekły katar i kaszel

Dlaczego kobiety ciągle narzekają na swoje ciała?

Trening na czczo?

Czy wliczać kalorie z warzyw?

Małgorzata Mączyńska na wakacjach!

Domowa czekolada z dodatkami

Złota Para znów na scenie!

Mistrzyni na zwolnieniu!

Inez Gorońska - jak zostałam Mistrzynią Polski Bikini Fitness