SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamula po śniadaniu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3190

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1674
Witam,
Waga 86kg
wzrost 180cm
staz 2,5r
masa

Od jakiegos czasu lece 3g/ww na kg masy ciala, nie lubie za duzo wegli.

Moje sniadanie to zmixowane w blenderze:
- owsianka 50g
- wpc 25g + twarog 100g
- banan 100g, borówki amerykańskie
+ 10g oleju lnianego

Wstaje 7-8 i pije takiego szejka po 20-30 minutach, padam na ryj bo mi sie chce po tym spac, dlaczego? Zawsze kolo godziny 10 juz jest ze mna wszystko ok i jem dalej kolejne posilki i takiego problemu nie mam. wtf?

Czy sniadania powinienem jesc jeszcze mniej obfite? mniej kalorii? czy jestem z innej planety?

Dodam jeszcze, ze sniadanie robie i "pije" po okolo 15-30 min od wstania z wyra.

Zmieniony przez - poppe w dniu 2010-08-03 10:09:09
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
Kawy się napij to Ci się polepszy, albo zmęczony jesteś i za mało śpisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1674
Nie lubie kawy, zmeczony raczej nie klade sie do lozka kolo 22, wiec 8-9h

Wczesniej probowalem wywalic banana i dac wiecej owsianki ale to samo bylo, zamulka zaraz lapala.. Z tego co pamietam kiedys na low carbie gdzie np na sniadanie jadlem jaja, owoce, orzechy nie mialem z tym problemow.

Druga sprawa jest taka, ze eksperymentowo raz spalem mniej niz 8h jakies 6-7h rano wstalem bardziej rzeski niz jak bym spal te 8-9h i jakos sniadanie mi lepiej wtedy wchodzilo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
Ja też rano zamulam dlatego pije kawe. Jakoś się tym nie przejmuję zbytnio, może masz coś z ciśnieniem? Albo za szybko Ci cukier skacze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 937 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17411
A spróbuj to zjeść wszystko inaczej przygotowane, nie w szejku?

Every f***ing thing is possible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1674
I co po kawie jest ok juz u ciebie? ja kiedys pijlem kawe to na mnie nie dziala.. chyba z 2 lyzeczek, wiec nie wiem czy to byla mocna czy nie bo nie pijam za czesto

A cukier moze i skakac, co zrobic aby tak drastycznie nie podskakiwal?

@UP: sprobuje.

Zmieniony przez - poppe w dniu 2010-08-03 10:35:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2920 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25539
Bo jak w szejku robisz to odrazu cukier do krwioobiegu trafia i w momencie zamulasz. Jakbyś zjadł to najpierw się trawi i z tego idzie cukier a jak blendujesz to tam nie ma co trawić ;-P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1674
W sumie mozliwe, bo to wlasnie sie zaczelo od momentu kiedy zakupilem sobie bledener i robie jeden mix z bialka wegli i owocow. jedynie lniany pije odzielnie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To skoro jak jadłeś na śniadanie jajka i orzechy, wszystko było okej - wróć do tej opcji na śniadanie. Węgle możesz zjeść na noc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
j/w śniadanie nisko ww polepszy samopoczucie. spróbuj.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6747
za dużo węgli działa zamulająco, spróbuj ograniczyć węgle w śniadaniu

Twoje wymówki są śmieszne.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia a bezpłodność

Następny temat

Bieganie + 6 weidera + rower

WHEY premium