SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zakup ławki

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2319

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1676
wiecie moze gdzi emoge zmaoiwc fajną ławke (tylko nie z allegro bo tam na moja nazwisko juz uzytkownika nie zrobia ;[)chodzi i otot zeby to była spokoławka mocna cieżka i stabilna(te badziewiea z supermarketów lub super ławki za 200 zł z netu to**** nie ławka kumple ma taka to pod 50 kg ławka mało co nie rozjedzie sie hehe i jak sie kaldzie na ta ławke to sie cała rusza tz n na połaczeniach srubowych a jak srube odciskalismy to sie rury gniotły haha złom nie warto tego kupować)
z mozliwoscia cwiczenia głową w dół i na skosie i zeby były regulowane stojaki tak do 1500 zł

Zmieniony przez - bartek872 w dniu 2005-01-15 22:09:23
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1676


ZDJECIE ZNALAŻŁEM NA AMAERYKANSKIEJ STRONIE,WLASNIE O TAKIE COS MI CHODZI,TAKA ŁAWKE WZIĄŁ BYM Z MIEJSCA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1293 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7539
lawke znajdziesz w niemalze kazdym sklepie sportowym (bo jak pokazesz gosciowi 1,5 kafla to sie zesra ze szczescia - tylko sie nie daj oszukac)

my (z kumplami) mamy lawke z glupiego hipermarketu (bynajmniej nie z hali, tylko z pasazu) za okolo 500 zl, mamy regulacje na skos w gore i wdol
i nie jest wcale taka zla

www.pajacyk.pl - Kliknij w brzuszek Pajacyka,
a pomożesz nakarmić głodne dziecko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
w selgrosie jest teraz za***ista za 600zl w Poznaniu, ale na pewno w jakims innym sklepie ze sprzetem kupisz. PO co zamiawiac przez neta

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 716 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9168
Zawodny też ta z selgrosu mi sie podoba
Troche żałuje że jej nie kupiłem bo akurat jak miałem zamiar to nie mieli juz żadnych..a teraz stoi i nikt nie kupuje.., a za swoją dałem 520..

--pomogłem??-daj soga--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1676
ja mieszkam w taimmiasteczku ze tu siłowni nawet nie ma a co dopieu mowic o sklepie ze sprzetem :( u nas mozesz kyupic sobie trampki samostrzały w sklepie sportowym a nie ławke ;) a najblizej mam do rzeszowa a znowu nie mam pojazdu zeby tam jechać :( jedyne rozwiaznie to internet.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1244 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45703


Wejdz na strone fitness4you albo athleticshop (linkow nie bede podawal, wpisz na google to znajdzie), tam masz bardzo dobre lawki ale niestety drogie. Ale skoro mozesz wydac do 1500 zl to napewno cos znajdziesz.
Ta na zdjeciu jest za 530zl dokupisz wyciag i modlitewnik (za 276zl) i masz super minisilownie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1244 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45703


Ta wydaje sie byc bardzo stabilna, kosztuje 1479 zl, tylko ciekawe jakie by byly koszty wysylki.
Pamietaj ze do tego jeszcze obciazenie+gryfy trzeba by bylo kupic (dodatkowe koszty), najlepiej na allegro bo w sklepach firmowych jest pare razy drozej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1676


WIDZIAŁEM TE ŁAWKI W MAIRE SA ,OBCIĄZENIE JUZ MAM I GRYF TEZ INTERESUJE MIE TAKEI COS TYLKO ZE SIEDZISKA JEST NIEREGULOWANE ,MOZ EBYC NIE REGULOWANE TYLKO ZEBY BYŁO W PŁASKIEJ POZYCJI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1676


I TA JEST W MIARE DOBRA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1676
SKOWRONA TA 1 ŁAWKA YORKA TO WIADC NNA PIERWSZY RZUT OKA ZE TO BADZIEWIE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 715 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6580
Na swojej siłowni mam bardzo dabra ławke KETTLERA stabilna lux laweczka kumpel kupil ja bodajze za 80zl od kogoś
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rysunki

Następny temat

Zakup sprzętu

WHEY premium