SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zakup ławki treningowej

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19
Witam,

Rozważam zakup ławki treningowej która posiada: stojaki pod sztangę, modlitewnik, prasę do nóg oraz ewentualne rozpiętki (choć nie wiem czy mają one jakikolwiek sens - czytając opinie w internecie). Widziałem już chyba wszystkie zestawy tego typu na allegro (tanie po około 200 zł np. abarqs, funfit,hop sport) niektóre ławki mają opcję składania która byłaby dla mnie przydatna (nie dysponuję dużą przestrzenią) ale na chłopski rozum myślę, że przez to ławka może być mniej stabilna (pomijając fakt, że firmy które wymieniłem są mało znane i opinii na ich temat nie ma prawie nigdzie - no może oprócz hop sport - posiadam od nich krótkie gryfy wrazam z zakrętkami i obciążeniami i nie mam większych zastrzeżeń). Zwracam się w takim razie z prośbą i doradztwem odnośnie zakupu dobrego sprzętu który będzie mi służył przynajmniej kilka lat - na ten cel jestem w stanie przeznaczyć około 400 zł - wydaje mi się, że jest to kwota która powinna wystarczyć na w miarę porządny i stabilny sprzęt. Jak już wspomniałem nie dysponuje zbyt duzą przestrzenią także każdy element który będzie można zdjąć lub sprawić, że w jakiś sposób się zmniejszy jest mile widziany. Przy ewentualnych propozycjach proszę również o polecenie odpowiedniego gryfu (długości) do danej ławki. Z góry bardzo dziękuję za wszelkie porady i sugestie.
Pozdrawiam
Esial
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 474 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7706
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
j.w. fajna ławka, osobne stojaki, które możesz wykorzystać do przysiadów, barków itd. po wstawieniu w kąt dużo miejsca nie zajmie i masz możliwość dokupienia modlitewnika i prasy. A Marbo to dobra firma i z pewnością posłuży Ci kilka lat. Co do gryfu też bierz z Marbo na zaciski sprężynowe (szybsza zmiana obciążenie) 180 jest w miarę spoko ale proponuje brać na wyrost 212

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
mam do sprzedania PL4

https://www.sfd.pl/[_SPRZEDAM_]_ławkę_keltona_PL4_!!_okolice_radomia-t726988.html 

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
Popatrz jeszcze na całą nową linię Home - jest masa ławek w extra cenach:
http://www.marbo-sport.pl/search?st_search[search]=2011 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19
Proszę o podanie różnic między sprzętem poleconym czyli:
http://www.marbo-sport.pl/marbo-home-zestaw-1-lawka-stojaki.html

a

http://www.marbo-sport.pl/marbo-home-zestaw-13-lawka-l013-stojaki-s002.html

Jak dla mnie zestaw tańszy ma ławkę wyglądająca na stabilniejsza - ze względu na prostą budowę po obu stronach a nie jak to ma miejsce przy droższym modelu gdzie wsparcie jest zgięte w dół, profile takie same więc bardzo proszę o wyjaśnienie dlaczego zestaw droższy jest lepszy:) - z góry dziękuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 440
obie ławki są mniej więcej tak samo stabilne według mnie jedyną różnicą jest to że ławka nr 2 jest wiele wygodniejsza przy zmianie kątu oparcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9570
MH-L008 ma skos ujemny, którego MH-L013 nie posiada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 474 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7706
bierz ze skosem ujemnym, nie pozalujesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chudnę zamiast tyć?

Następny temat

remont siłki malowanie cięzarów i ich waga

WHEY premium