SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

XPand - Z czym, kiedy ile, pomozcie...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1407

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 220 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3673
Siema, mam 400gr XPanda, ale mam tylko to.
Chcialbym to zjesc jeszcze przed poczatkiem badz na poczatku wakacji, 2 tygodnie temu skonczylem jest Mono, no a ze byla okazja to kupilem XP. "Cykl" chce rozlozyc na jak najkrotszy okres czasu z 2-3tyg z racji tego ze malo tego jest a dokupywac nic nie bede raczej. Przechowywac tego nie bede bo po wakacjach chcialem kupic troche jedzonka za ok 500zl.
I moje pytanie, jak to dawkowac, i kiedy moge to zaczac jesc bo niedawno mono skonczylem.
Dzieki z gory
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
2 tygodnie przerwy miedzy cyklami to malo po za tym jedna puszka xpanda nei zdarzy sie dobrze rozkrecic ja bym poczekal jeszcze troche i dokupil cos do tego i zrobil cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1303 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11175
2-3tyg

za mało na cykl
ja bym do tego dokupił z 500g mono + 400g xp (juz masz)
jakąs tauryne zma vitaminki białko/gainer/carbo na uzupelnienie diety omege3
i cykl ok


mówisz ze dopiero co skończyłes mono odczekaj tyle czasu ile trwał cykl na mono i mozesz robic nastęny cykl


pozdro.

Jesteśmy tymi, którzy muszą rozkazywać by być wolnymi...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
z tego co piszesz to najlepiej bedzie jak zostawisz na pozniej na nastepny cykl i go poprostu troche przedluzysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 220 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3673
wiecvie ja chcialem to zrobic jeszcze przed sierpniem zeby sila sie zwiekszyla o ile to mozliwe, bo wybieram sie na Selekcje, a cyklu w polowie wakacji nie chce robic bo wiadomo jak to w wakacje, chociaz cwiczyc oczywiscie bede. Nie wiem czy przedluzanie cuklu mialoby wiekszy sens, moze lepiej rozlozyc to wtedy na 2 cykle - pomyslimy jeszcvze,
teraz nie chcialem robic cyklu konkretnego tylko wykorzystac to na tylre na ile to bedzie mozliwe. A miesiac przerwy to nie bedzie wystarczajaca ilosc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3768 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 113277
przerwa powinna trwac tyle ile ostatni cykl
imo 400 gram xpanda to za malo zeby cos dalo
po tym czasie zacznie sie dopiero rozkrecac z Ty juz bedziesz konczyl cykl

Top Dog

If you wanna job done right you must do it yourself

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 220 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3673
No dobra przekonaliscie mnie ;p zjem po wakajcach, Dzieki za pomoc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z Dopalaczem

Następny temat

Shock vs Pump Juice

WHEY premium