SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

XP energized lool !

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 930

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 997
Czesc :P mam do was pytanko chodzi mi o XP energized czytałem że termogeniki hamują głód i jak to z tym jest, chce zrobic cykl na mase storm + XP energized czy to jest dobre połączenie ???
jakie macie opinie na tmat tego supla warto ?? będą lepsze efekty XPe z Stormem ???CZy XPe może zahamować wzrost masy ??? zgóry dzieki za odpowiedz , no i oczywiscie sogi dla wszystkicg POZDRO :P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3712
możesz smiało połączyc nie zahamuje Ci głodu.Nie sa to tez cudowne śrdkki po których zrobisz super mase

wszystko albo nic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2023
jak masz troche piniondzuf sproboj zwykly XP + no shotgun/no xplode + bialeczko&dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
no i gdzie masz te termogeniki? kofeine z xp traktujesz jako termogenik? nie hamuje on znacznie apetytu :) nie ma zadnych obaw.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rady bykow dla ciemnego w tym temacie

Następny temat

Gotowanie odzywki bialkowej

WHEY premium