SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyniki badań

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 850

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1086
Witam
Byłem dzisiaj na badaniach:
http://scr.hu/8t7i/1rj8m
Wydaje mi się ,że wartości sa za nisko dalej brać clomid co ogólnie polecacie?
Cykl:
1-4 Anapol 100mg ed
4-8Meta 30mg ed
1-4 Cypio 250mg E6d
4-8Cypio 250mge5d
8-16 Cypio 350mg e5d
Ten cykl był poprzedzony mostkiem a jeszcze wcześniej był 3 miesięczny cykl. Czyli w sumie od lutego br. do maja bomba później mostek aż do końca sierpnia i znów wszedłem na cykl rozpisany u górze.
Na końcu cyklu lekko stemperowałem tescia i zacząłem odblok

Odblok:
W dzień ostatniego strzała HCG 5000 tys póżniej e5d 2 strzały po 2,5kg HCg i pozniej 3 strzaly e3d wchodziło po około 1700 jednostek (5k podzielone na 3)
Clomid 5 dni po ostatnim strzale pierwsze 2 dni po 2 tabsy później jeden w sumie zjadłem 32 tabsy zrobiłem 2 dni przerwy i poszedłem na badania

Dodatkowo robiłem próby wątrobowe + morfologia
http://scr.hu/8t7i/u38q3
lekko podwyższone ,ale to raczej się nie ma czym przejmować ? Zastanawia mnie czemu Fosfataza zasadowa ma wynik ujemny 2 miesiące temu jak byłem na badaniach było to samo
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699879
Jesteś odwapniony i tyle. Dieta musiała być słaba. GGTP masz również podwyższone więc tutaj bym się bardziej zastanawiał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1086
A co oznacza podwyższone GGTP ? A co myślicie o wynikach i niskim poziomie LH FSH test?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy ktos stosowal Solcoseryl ?

Następny temat

Problem po pierwszym cyklu... PROSZE O POMOC.

WHEY premium