SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witam

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 484

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

17

Waga

71

Wzrost

182

Cel treningowy

Kaloryfer , Klatka piersiowa

Staż treningowy na siłowni

0

Uprawiane inne sporty

Piłka Nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

Brak.

Dieta

Brak. Ale jeżeli byłby pan w stanie napisać , bardzo bym prosił.

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Brak

Zażywane suplementy

Nie

Ostatnio przerabiany plan

Nie było takiego.

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

Nie robiłem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 115
Witam , napisze wprost :) Kończy sie marzec , jeszcze kwiecien , maj , czerwiec I WAKACJE. Co za tym idzie basen , trzeba będzie zdjąć koszuleczke :) Bardzo chce już zacząć wykonywać jakieś cwiczenia ale nie wiem jak sie za to zabrać. Informacje o mnie : Wiek 17 , Waga 71 , wzrost 182 , NIE zamierzam chodzić na siłownie. Nie jestem gruby , chudy ale troszke sie zaniedbałem i troche mam większy brzusio :D Będe teraz chodził na orlik grac w pilke nożną , nie wiem 3 razy tygodniowo wiec troche spale. Do tego chciałbym sie jakoś zdrowo odzywiać , tu mam pierwsze pytanie. Czego unikać ? Chciałbym przejść do sedna sprawy , zależy mi na kaloryferze i chociaż lekkich zarysach klatki piersiowej. Czasu wydaje mi sie ze jest sporo , 3 miesiące. Napisałby mi ktoś rozkład cwiczen jakie mam wykonywać w tygodniu ? Chodzi mi też co ktory dzien cwiczyc , bo wiem ze jest coś takiego jak regeneracja. Kto wie , moze sie wkręce w to wszystko i na siłownie zaczne chodzić :) Bardzo prosze o odpowiedz , Pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 441 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8780
"NIE zamierzam chodzić na siłownie. " Skoro nie zamierzasz cwiczyc na silowni to po co tutaj piszesz?Z nieba efekty Ci nie spadna
"Czasu wydaje mi sie ze jest sporo "Wydaje Ci sie, przez ten czas jedynie zdolasz zredukowac troche tkanki tluszczowej, ale z takim podejsciem nie liczylbym na wielkie rezultaty, zwlaszcza na treningu domatora robiac tylko brzuch i klate.
Jesli chcesz podejsc do sprawy powaznie, zapsiz sie na silwonie, cwicz kazda partie miesniowa, a nie tylkko zestaw dyskotekowy Co do odzywiania istnieje odpowiedni dzial na forum, tam wsyztsko powinienes znalesc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Kaloryfer zastaniesz w sklepie.

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Brak.
Skoro nie posiadasz sprzętu i nie zamierzasz go nabyć, odwiedź dział trening w domowych warunkach.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2014-03-25 19:31:50
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuch przed martwy ciągiem

Następny temat

Duze suty przy małej wadze

WHEY premium