SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wino + Prop + Nolvadex??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2568
Od tygodnia bije propa Razak 100(1ml pn, sr, pt)i lykam wino APX. Jakies 2 lata temu przeszedlem kilka kuracji opartych na dlugim tesciu przez co nabawilem sie delikatnego gineko glownie w lewym sucie. Strasznie jestem na tym pukncie wyczulony. Wczoraj polozylem sie na klace i poczulem bol. Dzis tez jak dotykam mam wrazenie, ze te miesaki mnie pobolewaja. Teraz pytanie czy sam sobie wkrecam czy naprawde moze cos sie dziac i lepiej zaczac brac nolve?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Śladu prawie nie ma bo tną Cię pod linią sutków . Usuwają gruczoł i na następny dzień do domu . Chodzisz w specjalnej koszulce uciskowej przez około miesiąc . Do tego masz zbiorniki do odprowadzania ropy czy czegoś tam innego . ATD Ci nie pomoże .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
jedna i druga opcja jest możliwa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2568
Jakie bedzie najlepsze rozwiazanie Twoim zdaniem? Nie chce tego poglebic.. Przerwac cykl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
było by najrozsądniej,lub daj tamo i patrz co się dzieje

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2568
A moze jeszcze proviron dorzucic? Czy sam tamo wystarczy? Jak tak to ile dziennie dawkowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli bolą Cię sutki w dotyku to wiadoma sprawa . Gino już nie wyleczysz tylko operacja . Możesz zabezpieczyć się tylko nolvą .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2568
No lewy jak zlapie to mam wrazenie, ze pobolewa. Wiem, ze tylko operacja dlatego nie chce bardziej poglebic. W sumie dziwne, ze juz po 3 strzalach takie skutki ale to juz chyba sprawa indywidualna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
jeśli jesteś podatny to możliwe,tym bardziej że już je miałeś

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wystarczą 3 strzały . Wiem po sobie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 230 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2568
Pieprzona genetyka. Ok w takim razie co najlepiej zrobic zeby nie poglebic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
odstawić testa,lub dać nolve i patrzeć czy da rade

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

deka+enan+wino

Następny temat

PH + SAA

WHEY premium