SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wchlanialnosc i inne...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 898 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24602
Witam, jak to w końcu jest? Na wszelkich produktach/suplementach pisze, ze nalezy je spozyc pomiedzy lub po posilku. Zawsze wydawalo mi sie, ze najlepsza wchlanialnosc, np. tranu jest gdy spozyjemy go naczczo a po jakims odstepie czasu dopiero sniadanie. ->?

Czy spozywajac jednego tabsa Maxivitu moge brac dalej w takich ilosciach tran? (Biore 4*500 mg na dzien = 2g, tran firmy GAL 300 tabsow) W Maxivicie pisze ze zawartosc witamin A i D jest rowna 100 % zapotrzebowania u osoby doroslej. W tym tranie jest juz spora zawartosc A i D, a ja go biore w duzych dosyc dawkach. Nie bedzie w takim razie hiperwitaminozy? Dodam ze mam 16 lat i cos w granicach 62 kg. Trenuje na silowni, czasem biegam (pisze to bo wiem ze osoby trenujacej potrzebuja troche wiecej witamin)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
zalezy jakich produktow, witaminy bierze sie z posilkiem poniewaz witaminy rozpuszcza sie dzieki temu w tluszcczach ale kreatyne lepiej brac nie laczac z jedzeniem
co do tranu to lepiej zaopatrz sie w omega 3 tam znajduje sie tylko witamina E. w maxiwicie sa male dawki witamin i nie wchlaniaja sie one zbyt dobrze wiec przedawkowanie jest malo prawdopobnde poza tym witaminy mozna przedawkowac jezeli spozywamy je przez dluzszy okres.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Tran razem z posiłkami zawierającymi tłuszcz tak żeby było 2-3 g(EPA i DHA) dziennie(może być do śniadania). Tyle ile podałeś to raczej zbyt duża porcja...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prosze o korekte

Następny temat

Jaka masa jaki wzrost??

WHEY premium