SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Węglowodany w ostatnim posiłku

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1026

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 135
Witam. Jestem mezo. Kilka dni temu ułożono mi diete na rzucenie fatu.
W pierwszym posiłku mam ograniczyć węgle, a w 2, 3, 4 - czyli ostatnim na kolacje jeść po 40g.
Dodam, że trenuje wieczorem, gdzie mój ostatni posiłek to kolacja.

Co o tym sądzicie? Proszę o obiektywną opinię..


Zmieniony przez - deavenly w dniu 2015-11-11 19:12:23
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
trochę mało tych węgli jak to posiłek, który ma być po treningu, nawet jak dieta jest o obniżonej ilości węgli,to większy sens byłby w ulokowaniu ich w większości właśnie w ostatnim posiłku.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
Najlepiej wrzuć dietę w formie : https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html wtedy będziemy mieli podgląd na całą dietę i pomożemy Ci w rozkładzie makro składników.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Założenia mają sens. Jednak aby stwierdzić cokolwiek więcej musimy zobaczyć wypełnioną ankietę i rozpiskę Twojej diety.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna przy 95kg i 20BF Intensywne treningi biegowe i siłowe.

Następny temat

Moja Dieta Mało pieniedzy mam...

WHEY premium