SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Vlcd prosba o porady

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1047

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13754
Moze i glupota lecz duzo osob ja stosuje tak jak doping lecz ja nie prosze o prawienie moralow bo ten wiek mam juz dawno za soba prosilem o porady co bys zrobil, zrobila w takiej sytuacji



Zmieniony przez - idol1982 w dniu 2017-03-17 15:17:44

Zmieniony przez - idol1982 w dniu 2017-03-17 15:18:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Skoro jesteś tak długo na redukcji na taki niskich kaloriach, to weszłabym na okolice zerowego, waga podskoczy na pewno, ale to będzie kwestia kilku tygodni, aż się unormuje (zwiększy się treść jelitowa, uzupełni się glikogen, naciągniesz wody). W takim wypadku dodawanie powoli będzie przedłużało i tak już długi (MOCNY) deficyt. Więc bez zastanowienia się i zabawy w +100kcal weszłabym na okolice zerowego. By trochę dać organizmowi odpocząć, nabrać sił...przebywanie w ciągłym deficycie sprawi tylko, że będzie coraz gorzej.
Oblicz zapotrzebowanie na zero https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 78 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13754
Dziekuje za porade i napewno sprobuje takiego rozwiazania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę 83kg

Następny temat

Bialko po treningu?

WHEY premium