SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UWAGA OSZUST!!!!!!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 74386

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
napisal mi na pw chlopaczek ktory zostal oszukany i jest zastraszany na gg trzeba tepic takie korewstwo i nie dawac sie w hooja robic
przestroga dla wszystkich niech to bedzie

Witam!
Mam do pana prosbe.prosze mi odpowedziec.jeden z ludzi na sfd napisal do mnie na gg oferowal kupno saa wiec po pewnym czasie postanowiłem zamowic..zamowienie było całkiem inne od tego jakie złozyłem wartosci 200zł diler jest w 100% fałszywy opowiada niestworzone historie.straszony jestem gregiem itp co mam robic>??? dzieki z góry za pomoc


18111732 to nr gg nazywa sie na sfd bodajze szamankooks prosze o zbanowanie go, groził mi śmiercia i podawal sie za byłego wieznia itp dzieki wielkie

rozmowy gg tez wysylal wiec jest dowod i nie jest to pomowienie i jeszcze straszy innymi uzytkownikami (greg) przez co osoba moze miec pozniej problemy za takei pomowienia

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 119 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2914
Co to się teraz dzieje... ;/ gość używał gróźb karalnych za co można go ścigać prawem ale może to być ciężkie. Po prostu nie dajmy się namawiać innym bo pełno jest cwaniaków chcących łatwą kasę zarobić na kimś.

--- VIDE CUL FIDE ---

-- No Pain No Gain --

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
gregowi to siana na paliwo zabraknie,żeby jeździć za tymi chu jkami po całej polsce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Co to się teraz dzieje... ;/ gość używał gróźb karalnych za co można go ścigać prawem ale może to być ciężkie.


Najgorziiii...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zmieniony przez - artist_06 w dniu 2010-02-25 00:17:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
powinien byc post z informacja, ze jak ktos sie do ciebie odzywa jako pierwszy i proponuje sprzedaz, to prawie na pewno (99,9% przypadkow) walek wisi w powietrzu.

zastanowta sie ludzie - jak do was podchodzi brudas z pytaniem, czy nie chcecie nabyc kamerki sony, to bierzecie od niego ta kamerke? jak ktos idzie z nim 2 przecznice dalej z zamiarem kupna, to niech sie nie dziwi, ze:
1. bedzie walek
2. moze dostac w leb (lub gorzej) i stracic majatek, ktory ma przy sobie
3. bedzie sprawa o paserke
4. wszystko to naraz + nie wiadomo co jeszcze

internet wiele sie od rzeczywistosci w tym temacie nie rozni, wiec moja rada - nie kupujcie towaru od jakichs ochotnikow, ktorzy chca wam zrobic dobrze na sile. nie zrobia.

mimo pokus musicie byc twardzi. twardzi jak chleb z biedronki!

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
masakra Panowie ,jak co poniektorym w dupach sie poprzewracalo z dobrobytu to szok

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 126 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6984
Hmmmm........ ja po roku czasu miałem psy na chacie, bo diler wpadł i trzymał przekaz z moim adresem. Wiec trzeba 10 razy się zastanowić zanim coś się zrobi, ale to ze cyt. "groził mi śmiercią" to już gruby manewr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
poza tym Panowie nie zapominajmy, że regulamin zabrania JAKIEGOKOLWIEK handlu saa za pomocą forum, także oszukany osobnik jak już jest taki praworządny to powinien zgłosić od razu jak dostał propozycję kupna
nie zachęcam tu do konfidenctwa, które szczerze potępiam ale jest dokładnie tak jak chudzina pisze - naiwniacy się nie zastanowią a później jest płacz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
*****ska sprawa
ten user chyba o jakas rozpiske pytal pamietam niedawno i sam mowil ze garowal,ale zeby privy z takimi tekstami sam na siebie bat ukrecac.

sory ale to mnie roz***alodiler jest w 100% fałszywy opowiada niestworzone historie.straszony jestem gregiem itp co mam robic>??? koorva greg jezdzi po pl i tlumaczy z naciskiem ze nieistotne ze pisze na flakonie propionat bo w srodku jest 5 x drozszy tren

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
Game1988 moze ma diesla firmowego

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ból Jąder Ból Podbrzusza...

Następny temat

hgh genotropin 16

WHEY premium