SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

UFC 92 LIVE

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 17286

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4146
Siema. Może ktoś napisać dokładnie gdzie można obejrzeć gale w necie ? na sopcascie wyłączony jest kanał 24267.. i teraz nie wiem na podwieszonym poście nie moge sie zarejestrować i oglądać wg. instrukcji. Byłbym wdzięczny za pomoc. Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 254 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2083
ja w LHW widzę Evansa z Machidą ;) - ale to chyba jednak mało prawdopodobne ;)
moim zdaniem w tym roku możemy mieć po protu trójkącik i walki między Quintonem ,Evansem i Forrestem. Reszcie tj. Wandowi ,Machidzie , Thiago, Shogunowi i reszcie porządnych fighterów dadzą pozabijać się miedzy sobą w nadziei ,że popsują sobie rekordy i nie będą chcieli tittle shotów:) No i podobno Randy miał wrócić;)

Oprócz tego spodziewałbym się przejścia A.Silvy do LHW (z nadzieją ,że jak dostanie kogoś swoich rozmiarów to pokaże ile naprawdę jest warty)

W niższych wagach z marzeń to chyba tylko odejscie z UFC B.J. Peana albo chociaż jakaś zmiana w kontrakcie żeby i na Dream mógł walczyć ;P

Co do pasa HW to UFC jest raczej mało ciekawe bo dobrych zawodników można policzyć na palcach jednej ręki pijanego drwala ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Sorka za off top - ale nicka masz zayebistego

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4146
hehe wiem wiem dzieki a możesz pomóc w temacie ? :) ps. sory że zakłądam oddzielny temat ale jestem zdesperowany, za pare godzin gala którą chciałbym obejrzć strasznie, a narazie nie mam możliwości. pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10980
bys ruszyl swoje 4 litery a nie ..... a ze mam dobry dzien to lap..

https://www.sfd.pl/OGLĄDAJ_GALE_MMA_NA_ŻYWO!-t398094.html

P.s smrod pisze sie przez "Ó"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 286 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12133
i tak gala zaczyna sie dopiero o 4

''Wylewając pot na treningu, oszczędzasz krew w czasie walki'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10980
sry bo nie przeczytalem do konca tego co napsiales :)

z rejestracja nie ma problemu , przed chwila zrobilem to bez problemow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1184
gala sie zaczyna o 03;30 tu macie bezposredni link tylko wchodzicie i ogladacie ;] http://www.justin.tv/cesadmin 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4146
dzieki icek o to mi chodziło sog

Zmieniony przez - smrud w dniu 2008-12-28 00:54:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4505 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35524
nie ma sprawy niezly nick !! inteligecia to podstawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 369
siema jest kros???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 358 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16022
Dzieńdobrywieczór ;D Ja już na SopCascie ;) Pomyslałem że potem mogą być problemu Pozdrawiam!

"Give me six hours to chop down a tree and I will spend the first four sharpening the axe."
A.L.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sambo MMA styczniowy nabór

Następny temat

szybkie uderzenia

WHEY premium