SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening Lafaya - co zamiast drążka?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3382

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 229
Witam, mam pytanko, robię trening wg. Lafaya ale mam problem z ćwiczeniem na drążku. Siedzę tera w akademcu i nie mam możliwości żeby zainstalować drążek do podciągania się. Macie jakieś pomysły czym zastąpić ćwiczenia z drążkiem? Rozciąganie ekspandera da podobne efekty?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Swoim! Serio, Lafayem zainteresowałem się, gdy Shinji założył dziennik, ściągnąłem ebooka i dupa......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Ćwiczenia C4, C5, C6 z książki, można je robić łapiąc blat stołu od spodu

Edit:
Ale oczywiście efekty będę słabsze, drążka niczym w 100% nie zastąpisz w domowych warunkach

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-12-10 13:16:46

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 229
Z tym blatem też tak kiepsko, bo mam strasznie niestabilny stół i boję się, że jak się na nim oprę to mi zleci na twarz :D kurczę szkoda, bo póki co nie mam w ogóle możliwości dotknięcia drążka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Jeśli jest niestabilny bo Twój ciężar go przeważa to poproś jakieś akademickie dziewczątka żeby na nim siadły i zrobiły przeciwwagę
A czemu nie możesz mieć drążka, toż to tylko 30zł ?

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 229
No to też jest jakiś pomysł ;) No zakup to mały problem chodzi o kierowniczkę akademca która już jeden aneks zrugała za posiadanie drążka rozporowego, który jak wiadomo pozostawia ślad po sobie. A że mamy tam chore zasady typu jak coś zniszczysz to masz prowizję 400% ceny to wyobraź sobie koszt pomalowania framugi :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Ale drążek nie powinien nic zrobić framudze, tam są takie specjalne podkładki temu zapobiegające.
Ponadto możesz dać między te podkładki a framugę po dodatkowym kawałku gumy z każdej strony, i na 99,99% śladu nie będzie. Zostaje tyle problemu że go za każdym razem rozkręcać trzeba, ale uwierz - Twoje plecy będą Ci za to wdzięczne

Zmieniony przez - wazzup1988 w dniu 2011-12-10 13:52:18

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 229
No faktycznie to też jest pomysł, w takim razie dzięki za ciekawe odpowiedzi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Nie za ma co, powodzenia

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Nom, niestety muszę z przykrością stwierdzić, że nie da się NICZYM zastąpić drążka w domowych warunkach. To był główny powód dlaczego nigdy nie wystartowałem z Lafay'em choć chęci były;-(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 6881 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43831
Ale oszust

W zdrowym ciele zdrowy duch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Przysięgam z ręką na sercu

Zmieniony przez - Cokta w dniu 2011-12-10 14:33:10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trenning z kontuzją

Następny temat

Rozpisak ćwiczeń hantlami

WHEY premium