SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Transfery- Plus liga sezon 2010/2011

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35749

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
Podobno rozmawiali z Kadziem i on dalej czeka na ruch Resovi, aczkolwiek zakontraktowali Perle wiec nie wiem czy cos z tego bedzie, bo Kosok ma na 2-3 lata kontrakt, a Grzybek jeszcze na rok... Chyba, ze ktos by chcial kupic od nas Grzybka.

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
tym bardziej, że na chwile obecną Kadzia interesuje tylko Reska i Biełgorod

edit: Grzyb do Olsztyna, Kadziewicz do nas i cacy

pozdr

Zmieniony przez - lukash_g w dniu 2010-05-27 10:04:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32
Zgadzam się, Grzybek niech wraca do Olsztyna a Kadziu niech zawita w Rzeszowie. Co do przyjmujących dla mnie też bardzo widzi się Horsting, bardzo dobrze pokazał się rok temu w LŚ, przecież Skra chciała mieć go u siebie z tego co mi wiadomo. Świetnie by załatał dziurę po Wice w dodatku z nawiązką :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
tylko, że Wika był ofensywnym przyjmującym, Reska mając Alka Ahrema na przyjęciu (ofensywny) i Grozera na ataku, teraz potrzebyje kogos kto bedzie przyjmował i wyciągał piłki w obronie razem z Igłą

pozdr

Zmieniony przez - lukash_g w dniu 2010-05-27 10:15:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1109 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20019
Martwi mnie,że na razie Fart nie zakontraktował żadnych nowych zawodników A myślę,że szczególnie by się przydał środkowy i przyjmujący z prawdziwego zdarzenia. Ciekawy jestem jak obecni zawodnicy będą sobie radzić w PlusLidze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 34597 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 434079
Kadziewicz już raz wrócił do Polski i jak się to skończyło to wiemy Osobiście uważam, że powinien pozostać w Rosji, miniony sezon miał przecież bardzo udany

W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4922 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21884
Grzyb to ciota zawsze tak sądziłem, także zalecam pozbycie się tego gracza

Jedz synku jedz, bo czasem grama brakuje do kilograma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5684 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 48576
Fani Resovii,a może tak niech Grzyb zostanie u was,a do Olsztyna wróci Kadziewicz ??

Kadziewicz i Igła w jednym zespole?Ciekawe osobowości byłyby w Rzeszowie...


Dark884,o to chodzi,że nie mam linku do tej plotki.Chyba żaden serwis siatkarski o tym nic nie wspomina...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
The rock****a się znasz i sam jesteś ciota jeśli. Z całej trójki środkowych Grzyb jest najlepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
Panowie, bez agresji prosze

zdr.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rama

Następny temat

Plan treningowy dla 14-latka

WHEY premium