SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sterydy a potomstwo?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4982

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 397 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1953
Witam, jaki jest wpływ stosowania sterydów na potomstwo? czytałem już na ten temat, lecz wszędzie widzę sprzeczne informacje z sobą, czy macie jakieś pewne informacje na ten temat? z góry dzięki!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
mike321
z pewnością ich prawdopodobieństwo wystąpienia będzie większe u osób które zażywały saa

Z pewnoscia nie jest i nie bedzie,
To dzial doping, a nie dzial "opowiadanie bajek" wiec zamykam
1

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9061 Napisanych postów 82755 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699874
jakie sprzeczne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 142
zrobiłem dzidzie na cyklu metka razak z dzidzia wszystko git tłuściutka piękniutka a co najważniejsze zdrowa i kochana!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 966 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36905
"PONOĆ" przy mocnych androgenach jak deca jest się bezpłodnym, tak na necie piszą, osobiście znam przykład gdzie koleś leciał dwunasty tydzien deci i teraz ma dziewczynkę.

Przy podwyższonym teściu jest większe prawdopodobieństwo na dziewczynkę :)

Cukrzyk-since 11.10.2010

Dopiero rosnę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 397 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1953
Nie chodzi mi o przykłady z życia wzięte bo znam pare osób którzy maja za sobą cykle i dzieci zdrowe, chodzi mi czy było to kiedyś udowodnione naukowo czy sterydy maja na to jakiś wpływ ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 397 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1953
Tego szukałem, jednak sterydów się raczej nie tknę wole mieć zdrowe dzieci w przyszłości ;) dzięki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"jednak sterydów się raczej nie tknę wole mieć zdrowe dzieci w przyszłości ;)"

To zrób sobie teraz, najlepiej bliźniaki i możesz wchodzić na bombę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
Testuję sprawę już któryś rok. Prowadzę statystyki. Za równo pod kątem płodności chłopaków po SAA jak i płci dziecka.
Cieżka sprawa ale powiem szczerze, że w 30-40% "sterydziarze" mają więcej dziewczynek niż normalne osobniki płci męskiej. A odnośnie zdrowia dzieci - na razie nie zauważyłem nieprawidołowości. Trochę jeszcze za wcześnie żebym mógł moje "badania" przedstawić szerszemu gronu ;)
Poczekajcie z rok

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 421
Napiszę bo warto żebyście wiedzieli że są też i takie przypadki. Historia autentyczna (w mojej rodzinie) z przed 5 lat. "Koleś" brał prawdopodobnie ruską metę i inne wynalazki. W rodzinie brak jakichkolwiek oznak anomalii genetycznych itd. Urodził się syn (nie wiem czy wtedy był na bombie). Bez przełyku! Bez odbytu! Były też inne wady. Przez pierwsze 2 lata w szpitalu. Odbyt zrobili dziecku z kawałka wcześniej wyciętej dwunastnicy a krtań z kawałka wyciętego żebra, które poddano specjalnej obróbce. Do dziś dziecko nie mówi. Kolo chojrak, każdy z drogi musiał schodzić, szafa 3 drzwiowa z wyjściem na ogród - przez te 2 lata, co dzień, zapierdzielał 150 km do szpitala a najczęściej można go było spotkać w przyszpitalnej kaplicy.

...

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

HCG przed rozmieszaniem

Następny temat

LIV.52 DS

WHEY premium