SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shaolin vs. Ufc

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9971

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Słyszał chyba każdy kto interesuje się sztukami walki o mnichach Shaolin. Ja osobiście obejrzałem trochę programów o nich i widziałem co potrafią. Rozbijają jednym uderzeniem mocne drewniane stoły, igła rozbijają szyby, wiszą na zaciśniętej na szyi pętli. Zastanawiałem się ile prawdy w tym jest i ile skuteczności. Chciałbym aby bywalcy tego forum rozpatrzyli taką sytuację.
Mnich Shaolin wchodzi do klatki z zawodnikiem takim jak np. Gracie Rickson, Sakuaba, Shamrock itp.Rozpoczyna się walka i co dalej???
1:Mnich zadaje cios palcem w głowę przeciwnika. Palec jest bardzo wytrzymały i mocny bo mnich od 5 lat przez godzinę dziennie uderza nim o groch.
2:Zawodnik UFC jako doświadczony w bojach zawodnik wskakuje w nogi mnichowi, unika ciosów kolanami. Robi dosiad i przechodzi do balachy. Walka skończona.
No właśnie!! Co by się stało w takiej walce?? Kto by wygrał?? Proponuje w tym temacie tak zwane gdybanie jeśli ktoś nie ma w pewnym procencie pewności. Jeśli ktoś jest pewien swojej racji tez zapraszam do podjęcia tematu.


Najpierw człowiek nie lubi człowieka, a dopiero potem szuka argumentów. Fight of Die.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Tak w ogóle to oni walczą na pierwszym filmiku wklejonym przez stolaka?Czy robią sobie konkurs kto ładniejsze wiatraki nogami przed przeciwnikiem bedzie robił?


Drugi film,to typowa marketingowa reklamówka.Jakoś nie widziałem nigdy,żeby bieganie po ścianach,łamanie różnych przedmiotów,robienie różnych dziwnych rzeczy, typu przystawianie sobie dzidy ostrzem do własnej szyi pomagało komuś wygrać walki.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 426 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20149
Czy to 12 przy nicku to Twoj wiek?


"I don't want knowledge, I want certainty" -- David Bowie

"I don't want knowledge, I want certainty" -- David Bowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 358 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15482
Eee, ja proponuje lepsze tematy np.
Rickson vs Endrju Leper
Sapp vs Pikachu
Geralt vs Yip Man


Co Zozole w sobie maja
ze je wszyscy zajadaja?
Bo Zozole wciaz musuja
i dlatego nam pasuja.
Na rolkach na podworku
na kazdej przerwie w szkole
powiedz wole Zozole
wole Zozole powiedz wole Zozole

powiedz wole Zozole
wole Zozole powiedz wole Zozole

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
12 to moja szcześliwa liczba niemająca rzadnego związku z moim wiekiem chociarz troszeczke ma . Ja urodziłem się tego samego dnia i miesiąca co Royce Gracie

Najpierw człowiek nie lubi człowieka, a dopiero potem szuka argumentów. Fight of Die.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1323 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14568
Widziałam jak trenują ci mnisi w shaolin ale nigdy nie widziałam jak walczą z przeciwnikiem. Można być mistrzem w łamaniu desek ale gdy przyjdzie stanąć na przeciwko czlowieka który ćwiczy na żywym przeciwniku to z takiego 'mistza' nic nie zostanie. Jeżeli dobrzy są nie tylko w wiszeniu na drzewie z petlą na szyi to moze pokonali by kogos:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O własnie Komandor!!! Jeśli koleś zawiśnie na drzewie i wisi przez pewien okres czasu to jak takiemu załozyć udane duszenie(aby się poddusił)?? Troche to będzie klopotliwe

Najpierw człowiek nie lubi człowieka, a dopiero potem szuka argumentów. Fight of Die.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja równiez widziałem wiele programów o mnichach i to co tam widziałem wydawalo sie az nie możliwe.Bardzo duzo i długo zastanawiałem sie sie nad dokładnie takim samym pytaniem i... no właśnie sam nie jestem pewien. Większość uczestników forum stawia bezapelacyjnie na zawodników UFC, z drugiej strony trudno uwierzyć ze mnisi nie konkurują między sobą o prymat i nie współzawodniczą w sztukach walki. Napewno między sobą walczą dużo i to konkretnie(ale nie sądze aby walki całkiem bez zasad wchodziły w grę). Informacje jakie posiadają ludzie o mnichach są z jednej strony bardzo mgliste, a z drugiej momentami bardzo przesadzone i to sprawia ze tak naprawde nikt nie wie czego mozna po nich się spodziewać.Nie wiem, moze faktycznie te żółtki wzrostu siedzącego psa są wstanie pokonać zawodników UFC???
Ja równiez chętnie posłucham wszelkich komentarzy

POZDRAWIAM WSZYSTKICH
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Za duzo filmów Mnih nie ma szans na zasadach nhb.
Także poczytam reszte komentaży

______________________________
Sprzątam w "Stylach Tradycyjnych"
SFD has you...
"Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat. Poprzez trening można dotrzeć do bram niebios."- Sosai Masutatsu Oyama
"...W regulaminie SFD jest napisane, że kto jedzie na moderatorów ten ma prze**BANe..."

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miałem na myśli pogramy dokumentalne , swojego czasu sporo ich było na niemieckich stacjach, jak równiez na National Geografic czy Discovery. Wracając do tych filmów, zwłaszcza starych, to szczerze mówiąc wspominam je z rozrzewnieniem, pamiętam ze jeszcze jako dzieciak oglądałem "Klasztor Shaolin" czy "Wejście Smoka". Po takim seansie to z przejęcia spac nie mogłem, ach to były czasy
Czekam na dalsze komentarze

POZDRAWIAM WSZYSTKICH
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O filmach Shaolin lepiej się nie wypowiadajmy. Był w TV taki film ' Amerykanin w Shaolin' . Taka tandeta. Sztuki walki spoko ale fabuła, nie polecam!! Dalej gdybając to np.
Mnisi Shaolin sa szybcy, bardzo szybcy i precyzyjni. Więc jak to zrobić aby go uderzyć?? Teoretycznie taki mnich powinien kazdy cios obroni!! Co wy na to ??

Najpierw człowiek nie lubi człowieka, a dopiero potem szuka argumentów. Fight of Die.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Jak go uderzyć? Hmmm... Zastanówmy się... Normalnie chyba, tak jak każdego

______________________________
Sprzątam w "Stylach Tradycyjnych"
SFD has you...
"Należy być silnym jak lew, a zarazem szlachetnym jak kwiat. Poprzez trening można dotrzeć do bram niebios."- Sosai Masutatsu Oyama
"...W regulaminie SFD jest napisane, że kto jedzie na moderatorów ten ma prze**BANe..."

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Muzyka metalowa w Bjj

Następny temat

Pisni ...

WHEY premium