SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Serce-Mózg Drużyny

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3202

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3401
CO dla was znaczy pojęcie serce .mozg drużyny ,kogo uwazacie za taką osobe


Ja za serce uważam między inymi Maldiniego,potrafi podnieśc druzyne,kochają go kibice gdy Paolo gra piłkarze uwazają go za świetnego przy(wódce),za mózg uwazam m.in. Kake gdy Milan gra słabo sam potrafi jednym podaniem rozpracowac,druzyne przeciwnika genialnym dryblingiem.


To moje typy jak podacie kilku to damy najlepszych do ankiety



*Zaznaczam jestem fanatykiem Milanu mozecie miec inne opinie na temat serca i mózgu ale z pewnością będa złe

Zmieniony przez - -Kwasior- w dniu 2007-02-13 13:45:38

Makarona zawsze trzeba gotować, innaczej jest niesmaczny ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 704 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1965
Według mnie:

-serce: Nedved i Del Piero
-mózg: Henry i Juninho

To jest moje zdanie, ale to nie znaczy, że Gerrard czy Riquelme się nie nadają... Po prostu, ja tak czuje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3089 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41359
Sercem i Mózgiem drużyny (taki Wash-And-Go, dwa w jednym) był Roy Keane. W trudnych momentach brał ciężar gry na siebie i prowadził drużynę do walki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22325
Ronaldinho, moze nie gra dobrze w defensywie, ale potrafii sam zmienic losy spotkania

dodaj ankiete

Jeden klub, jedna miłość, jedna pasja - Fc Barcelona !

Czarni Jasło !
http://pl.youtube.com/watch?v=gbgQzJ1jFvw

pozdro ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1675 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10810
dla mnie bezapelacyjnie Frank Lampard, John Terry i Steven Gerrard

Z dnia na dzień coraz mocniejszy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6460 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25989
Roman Riquelme Przez niego przechodzi, większosc akcji ofensywnych jego klubu czy też reprezentacji To jest prawdziwy Mózg drużyny

juve!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
kiedyś Roy Keane
obecnie : Neville,Scholes,Lampard,Kaka,Pirlo,Ronaldinho,

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
zdecydowanie przykładem jest Steven Gerrard

kieruje całą drużyną
trudno wyobrazić sobie Liverpool bez niego

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
Osoba bez której wygrana nawet z latwym przeciwnikiem przychodzi bardzo trudno, w wielu klubach jest taka osoba.

Przykłady: Gerrard (Liverpool), Ronaldinho (Barcelona), Terry (Chelsea-ostatnio sie o tym przekonali ) Henry (Arsenal-choc Gilberto w roli kapitana godnie Go zastepował ) Kaka (Milan)

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1369 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18766
Też uważam że Roy Keane

"Dobry wojownik staje tam, gdzie nie będzie można go pokonać
i nie przeoczy żadnej słabości przeciwnika."
- Sun Tzu, Sztuka Wojny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
odrazu trzeba zaznaczyć, że nie każda drużyna posiada mózg drużyny. Według mojego wyobrażenia jest to środkowy pomocnik, rozgrywający, przez którego przechodzi wiele piłek, koledzy z drużyny mają do niego zaufanie a on wykonuje większość stałych fragmentów gry łącznie z rzutami karnymi. Mózg drużyny to zawodnik, który nie schodzi poniżej pewnego poziomu, ma charyzme, daje z siebie wszystko, często sa ulubieńcami kibiców.
Moim zdaniem nazywanie mózgiem drużyny Garego Nevilla, Maldiniego, Terrego - z całym szacunkie dla tych piłkarzy - jest nadużyciem. Mózg jest przedewszystkim kreatywny.... i jeszcze jedno, w drużynie nie może być dwóch mózgów.

Takim odpowiedzialnym solidnym i kreatywnym piłkarzem był Zidane, obecnie gre jednego z najlepszych klubów świata FC Barcelony zdominował Ronaldinho, który jest mózgiem klubu z katalonii. Innym przykładem mózgu drużyny może być Lampard,Kaka i Gerrard ... mówimy tu o ich grze w drużynach klubowych, ponieważ gra w reprezentacji to juz inna bajka.


Zmieniony przez - bodymaker w dniu 2007-02-13 19:21:44

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2500 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57055
Kimś takim był jeszcze Effemberg w starym, dobrym Bayernie. Nie musi to być koniecznie pomocnik, często takimi zawodnikami są np. doświadczeni bramkarze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sytuacja na półmetku w OE ...

Następny temat

Stranieri vs. polacy z ekstraklasy

WHEY premium