SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SZARA WILLA(FITLINE)

temat działu:

Informator OPOLSKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9421

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2022 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12054
Witam.Co sadzicie o nowej siłowni w Opolu jaka jest FITLINE w SZAREJ WILLI na Oleskiej koło kinoplexu??Moje zdanie jest takie.Siłownia zrobiona z wielka precyzja i dobrym sprzete...co prawda nie ma tam wszytkich potrzebnych przyzadów ale bez problemu zrobisz dobry trening.Ciezaru na krazkach jest okolo 500 kg sa ławeczki,brama,hantle(i tu pojawia sie problem)bo hantle sa tylko do 40kg.Co prawda od 1 kg do 40kg ale jak ktos che robic plecy i hantel wzdłoz tułowia to ma problem bo 40 to nie jest duzy Ciezar.Osobiscie zrobiło na mnie duze wrazenia jak zobaczyłem bieznie,tepery,maszyny do wiosłowania(w ktorej mozesz nawet zapisywac rekordy itp.)W czesci gdzie jest siłownia znajduje sie tez sauna,sala fitness i sala z rowerkami.Karnet Open kosztuje 130 zł za miesiac w czym w kwietniu jest 10% zniżki.Prosze o wasze opinie na temat tej nowej siłowni.Pozdrwiam

!!!JEŚLI CI POMOGŁEM DAJ SOGACZA!!!
::!!MASA TO POTĘGA!!::
!!KOŁBASKOWO TEAM!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27831
Sie zastanawiam, czy zrobiliby mi tam w miare porzadny test wydolnosciowy (chcialbym wyznaczyc sobie prog mleczanowy przede wszsytkim). Slyszalem, ze w DOBRYCH klubach fitness jest to do zrobienia:]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1202 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17052
Ladnie sie prezentuje z zewnatrz Poza tym, moje ztanie takie : dobrze, ze jest jakies nowe miejsce! Chociaz sie cos dzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2022 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12054
Zrobia Ci test bez problemu.Masz wszelkie swoje wyniki,diete,suplementacje zapisana na kompie.Pozdro

!!!JEŚLI CI POMOGŁEM DAJ SOGACZA!!!
::!!MASA TO POTĘGA!!::
!!KOŁBASKOWO TEAM!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3052
Dla mnie jednym z najważnniejszych czynników (poza ceną karnetu) jest to jak dużo osób przychodzi. Jeśli jest ścisk to nawet w najlepszym klubie z najlepszymi maszynami niewiele zrobisz. W tym wypadku dobrze wypada Dynamika
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2022 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12054
Żelek Tobie tez jest lepiej do dynamiki bo masz blisko od chaty wiec to tez jest dla Ciebie plus jak by na to nie patrzec.No zgadza sie tłum na silowni nie jest dobry.Pozdro

!!!JEŚLI CI POMOGŁEM DAJ SOGACZA!!!
::!!MASA TO POTĘGA!!::
!!KOŁBASKOWO TEAM!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4291
nooooo...... 130.....

a co do dynamiki - tam, jak pamiętam, jak przyjdzie parę osób to jest już tłum... czy rozbudowali siłownię jakoś ostatnio?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2022 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12054
Dla mnie dynamika moze byc....kiedys chodziłem...nawet potem znow chciałem sie zapisac ale na wakacje mieli smieszne godziny otwarcia i mi nie pasowały...

!!!JEŚLI CI POMOGŁEM DAJ SOGACZA!!!
::!!MASA TO POTĘGA!!::
!!KOŁBASKOWO TEAM!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 339 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7987
na dniach mam zamiar się przejść do Szarej Willi i poćwiczyć , także po zdam relacje ;) Klimo a ile stoi jednorazowy wjazd? z góry thx za odp
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2022 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12054
12 zł.pozdro

!!!JEŚLI CI POMOGŁEM DAJ SOGACZA!!!
::!!MASA TO POTĘGA!!::
!!KOŁBASKOWO TEAM!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6
Witam. Chciałbym się niedługo zapisać do tej siłowni. Mam kilka pytań. Mam 16 lat, 180cm wzrostu i ważę ok. 68kg. Chciałbym trochę spalić tłuszczyku i nabrać mięśni. Do tej pory bawiłem się trochę hantlami, kilka razy zrobiłem a6w. Nigdy wcześniej nie byłem na siłowni i kompletnie nie wiem jak to wygląda. Potrzebny jest jakiś strój? Ćwiczy się w bluzce? Jest tam jakiś trener/instruktor? Nigdy wcześniej nie miałem do czynienia z żadnym sprzętem. Nie mam pojęcia od czego zacząć, a chciałbym uczęszczać na siłownię regularnie. Po przyjściu na siłownię co najpierw muszę zrobić? Przywitać się z innymi? Co jeśli wszystkie urządzenia będą zajęte?
Pozdrawiam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dietetyka

Następny temat

wesołych świat

WHEY premium